info prasowe, 21.03.2013 / foto: materiały prasowe

TAGI: The Beatels, Paul McCartney

Paul McCartney w Polsce!

W Warszawie ruszy światowa trasa ex-bitelsa!

Paul McCartney ogłosił właśnie pierwszą datę koncertu na 2013 rok, który będzie częścią zupełnie nowej trasy ‘Out There!’. W trakcie tej trasy w 2013 roku Paul i jego zespół  zawita do wielu miejsc na całym świecie, również tam, gdzie nigdy jeszcze nie był. Kolejne daty zostaną ogłoszone w najbliższych tygodniach. Po bieżące informacje zapraszamy na www.paulmccartney.com.

Legendarny muzyk potwierdził dzisiaj, że zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie w czerwcu tego roku - będzie to jego pierwszy koncert w Polsce!

Podczas koncertów na trasie "Out There!" będzie można usłyszeć piosenki z ulubionego katalogu płyt w historii muzyki popularnej.

Paul zagra piosenki z całej swojej kariery - jako artysta solowy, członek zespołu Wings i oczywiście The Beatles.

{reklama-ebilet}

Występ McCartney'a na żywo to niepowtarzalne doświadczenie: w trakcie zaledwie 3 godzin koncertu wiele najwspanialszych momentów muzyki ostatnich 50 lat odżyje na nowo, momentów, które dla wielu wyznaczały muzyczną drogę życia.

W ubiegłym roku mięło 40 lat odkąd Paul McCartney wyruszył w trasę jako solowy artysta. W ciągu tych minionych czterech dekad Paul występował w wielu imponujących i zdumiewających miejscach, takich jak Koloseum w Rzymie, Plac Czerwony w Moskwie, Biały Dom, Meksyk (darmowy koncert dla ponad 400.000 ludzi), a nawet w kosmosie! Grając przez ponad dziesięc lat z zespołem w składzie Paul ‘Wix’ Wickens (klawisze), Brian Ray (gitara basowa/gitara), Rusty Anderson (gitara) i Abe Laboriel Jr (perkusja) Paul nigdy nie zawodzi podczas koncertów!

Paul wkracza w 2013 rok w pełni sił, które dostarczył mu - kolejny przełomowy - 2012 rok. Bijąca rekordy popularności trasa "On The Run!", wydanie podbijającego listy przebojów albumu "Kisses On The Bottom", otrzymanie gwiazdy w Alei Gwiazd w Hollywood, występy podczas Diamentowego Jubileuszu i Ceremonii Otwarcia Olimpiady a także otrzymanie tytułu MusiCares Person of the Year - to tylko kilka z niezapomnianych chwil. Z uwagi na trasę "Out There!" i pracę nad nowym studyjnym albumem nie zapowiada się, aby w 2013 roku Paul zamierzał zwolnić.

Paul McCartney
22 czerwca 2013
Stadion Narodowy w Warszawie

Bilety w cenach od 242zł do 1100zł wejdą do sprzedaży 22-ego marca (piątek) o 10.00 na www.LiveNation.pl.