info prasowe/CGM.pl, 30.09.2013 / foto: materiały prasowe

TAGI: The Voice Of Poland, Lemon, Michał Sobierajski, Igor Herbut

Michał Sobierajski zaśpiewał z Igorem Herbutem (zdjęcia)

Koncert uczestnika "The Voice Of Poland".

W czwartkowy wieczór odbył się pierwszy w Warszawie koncert Michała Sobierajskiego. Gościem specjalnym wieczoru był lider zespołu Lemon - Igor Herbut. Bardzo dziękuję Michałowi, że mogłem tu wystąpić. To wielkie wyróżnienie. Michał jest muzycznym geniuszem – powiedział Igor tuż po występie.

Herbut i Sobierajski zaśpiewali utwór "Eternity", do którego słowa i muzykę napisał finalista drugiej edycji "The Voice Of Poland". Podczas wczorajszego koncertu w ramach cyklu "Love My Polish Artists" Michał zaśpiewał dziewięć własnych kompozycji oraz trzy covery. Młodemu artyście na scenie akompaniował kwartet smyczkowy w składzie: Magdalena Laskowska (I skrzypce), Małgorzata Małkiewicz (II skrzypce), Maria Słowikowska (altówka) oraz Marta Kotaszewska (wiolonczela).

{reklama-ebilet}

Na koncercie Michała Sobierajskiego w Studio 4 Piętro pojawili się m.in. Baron z zespołu Afromental i trener "The Voice of Poland" oraz finaliści dwójkowego talent-show Natalia Nykiel i Mateusz Grędziński.

Koncert Michała Sobierajskiego był piątym koncertem w ramach cyklu "Love My Polish Artists". Wcześniej w Studio 4 Piętro wystąpili: Kasia Dereń, The Rookles, Natalia Nykiel i Mateusz Grędziński oraz Juliusz Kamil.

Czy wspólny występ Michała Sobierajskiego i Igora Herbuta jest początkiem dłuższej współpracy?