CGM.pl/info prasowe, 31.10.2013 / foto: materiały prasowe

TAGI: DonGuralesko, grubson, jamal, skorup, Jarecki, bu

GrubSon odbiera złoto i zapowiada klip

Premiera w niedzielę na CGM.pl.

U artystów działających pod szyldem MaxFloRec ostatnio sporo się dzieje. W minioną sobotę, 26.10., w warszawskiej Stodole GrubSon otrzymał złotą płytę za "O.R.S.". Zagrał też pierwszy koncert na wspólnej trasie z Jamalem - Rudeboy tour. Tego dnia poznaliśmy również datę premiery jego najnowszego klipu

Oficjalna premiera wideo już 3 listopada (niedziela) po godz. 15 w portalu CGM.pl. Obrazek promować będzie wspólną trasę koncertową bandów GrubSona i Jamala po największych miastach Polski. Pierwszy koncert z cyklu odbył się w minioną sobotę w warszawskim klubie Stodoła. Przy jego okazji GrubSon zupełnie niespodziewanie odebrał z rąk swojego managera, Mateusza Babiarza, złotą płytę za "O.R.S.". Jestem szczęśliwy i totalnie zaskoczony. MaxFlo oraz chłopaki z zespołu zrobili mi bardzo miłą niespodziankę - komentuje sam artysta. Obawiających się o to, że po takim odznaczeniu spocznie na laurach uspokaja: Na pewno nic się nie zmieni. Dalej będę robił to, co robię. Konsekwentnie, w taki sposób, w jaki robię to cały czas. Jestem bardzo wdzięczny i dziękuje wszystkim, którzy nas wspierają.

{reklama-ebilet}

Z okazji wyróżnienia agencja MaxFloRec przygotowała limitowane wydanie złotej płyty zatytułowanej "O.R.S.". Zawiera ono 18 utworów, które trudno sprowadzić do wspólnego mianownika. Na krążku znajdują się m.in. bangery: "Nowa fala", "Na szczycie", "One". Całość uświetniają goście muzyczni, tacy jak np.: Emilia i Majkel (Bzzzt), Bu i Metrowy (3oda Kru), donGURALesko, Junior Stress, Cheeba i Grizzlee (EWR) czy Skorup. W skład albumu wchodzi CD i DVD/Live. Wydawnictwo zamówić można w internetowym sklepie MaxFlo .

Naładowany pozytywnymi emocjami GrubSon z pewnością dzielić będzie się nimi w kolejnych miastach na trasie Rudeboy Tour. A wśród nich znajdują się: Wrocław - 7.11., Kraków - 8.11., Rzeszów - 9.11., Łódź - 15.11. i Katowice - 6.12. Występy promować będzie specjalnie z tej okazji powstały klip z gościnnym udziałem Jareckiego. Wiele osób może być zdziwionych i zaskoczonych tym, co zobaczą w teledysku. Chcieliśmy metaforycznie ukazać fakt, że na nasze koncerty przychodzą ludzie z różnych środowisk i kultur.

To co robimy na koncertach nie identyfikuje się sztywno z jedną, konkretną kulturą. Każdy może tu znaleźć coś dla siebie - mówi artysta. Muzyka ma łączyć, a nie dzielić – dodaje.

Autorem muzyki do utworu jest GrubSon. Nagrań dokonano w Zacieszamy Studio, a za wideoklip odpowiedzialna jest grupa HoleInMoon z Opola. W tym mieście zrealizowano też wszystkie zdjęcia. Premiera już w najbliższą niedzielę, 3.11., po godz. 15 na CGM.pl i kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube.