CGM.pl/info prasowe, 14.09.2014 / foto: CGM.pl

TAGI: Artur Rojek, Mrozu, Ewa Farna, jamal, mtv ema, Ewelina Lisowska, Honey, dawid podsiadło, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży

MTV ogłasza nominacje polskich artystów. Zostało jedno wolne miejsce...

To Wy zdecydujecie, kto będzie walczył o MTV EMA.

Znamy polskie gwiazdy nominowane w kategorii Najlepszy Polski Artysta MTV EMA 2014. W tym roku stacja nominowała Grzegorza Hyżego, Mroza (na zdjęciu), Artura Rojka oraz zespół Jamal. Piątego nominowanego wybiorą fani - Dzika Karta jest w Waszych rękach.

Za pośrednictwem Twittera miłośnicy muzyki będą mogli wybrać artystę, który otrzyma Dziką Kartę. Walkę o nią stoczą: Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Honey, Dawid Kwiatkowski i Dawid Podsiadło. Muzyk, który zdobędzie najwięcej tweetów zostanie piątym nominowanym. Aby oddać głos, należy użyć hashtaga #MTVEMA, a następnie jednego z poniższych, przypisanych konkretnym artystom:

#NominujeEwaFarna
#NominujeEwelinaLisowska
#NominujeHoney
#NominujeDawidKwiatkowski
#NominujeDawidPodsiadlo

{reklama-ebilet}

 Głosowanie na zdobywcę Dzikiej Karty potrwa do północy 14 września. Z kolei 16 września ruszy głosowanie online na całą piątkę nominowanych.

Transmisja z wręczenia nagród 2014 MTV EMA z Glasgow odbędzie się za pośrednictwem kanału MTV na całym świecie, w niedzielę, 9 listopada o godzinie 21:00. Nagrody MTV EMA - gala wręczenia nagród dla najlepszych, najgorętszych artystów muzycznych – skupia w jednym miejscu gwiazdy z różnych krajów, przedstawiające różne gatunki muzyczne i gromadzi  fanów muzyki z całego świata na jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji.