CGM.pl/info prasowe, 13.12.2014 / foto: materiały prasowe

TAGI: Spring Break

Spring Break 2015 się odbędzie. Organizatorzy zebrali potrzebną kwotę

Internauci wsparli imprezę za pośrednictwem Eventudu.

Sukcesem zakończyła się pionierska zbiórka crowdfundingowa na portalu Eventudu.pl na poczet drugiej edycji Spring Break Showcase Festival & Conference (planowany termin: 23-25 kwietnia w Poznaniu).

Finalnie udało się zebrać kwotę 10660 zł. Dzięki wpłatom sympatyków Spring Break, druga edycja poznańskiego wydarzenia zostanie zorganizowana z większym rozmachem niż tegoroczna odsłona imprezy. Spodziewać można się większej ilości klubów, zespołów, imprez towarzyszących. Więcej szczegółów w styczniu 2015 roku.

Organizatorzy zachęcają wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować się podczas Spring Break do nadsyłania zgłoszeń a adres tomek@fast-forward.com.pl.

Przypomnijmy, że Spring Break to pierwsze w Polsce zrealizowane z takim rozmachem wydarzenie będące połączeniem festiwalu muzycznego i konferencji branżowej. W 2014 roku w 6 poznańskich klubach wystąpiło ponad 50 zespołów (m.in. Artur Rojek, Sorry Boys, The Dumplings, XXANAXX, Kamp!), w Centrum Kultury Zamek odbyły się panele i warsztaty z udziałem polskich i zagranicznych gości. Impreza spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno publiczności (wyprzedane bilety), jak i mediów (Gazeta Wyborcza obwołała Spring Break polskim odpowiednikiem nowojorskiego CMJ, pojawiały się także porównania do festiwali Eurosonic oraz Reeperbahn).