cgm.pl/info prasowe, 04.11.2015 / foto: mat. pras.

TAGI: Adam Lambert

Adam Lambert na koncercie w Polsce

Artysta będzie promował krążek "The Original High".

Na dyskografię Lamberta składają się obecnie trzy albumy. Ostatni – "The Original High” – został wydany nakładem Warner Bros. Records w 2015 roku. W ramach planowanej na 2016 rok trasy koncertowej promującej "The Original High" muzyk zagra 16 koncertów – oprócz Polski na trasie europejskiej znalazły się m.in. Niemcy, Włochy, Francja i Wielka Brytania.

Nowy krążek promuje singiel "Ghost Town”, który nie opuszcza czołówki notowań Billboardu. Podczas nagrywania albumu, Lambert pracował z zaufanymi i sprawdzonymi producentami – Maxem Martinem i Shellbackiem – którzy są odpowiedzialni za sukces wielu wcześniejszych hitów piosenkarza. "The Original High” to mix synth popu z tanecznymi naleciałościami muzyki house i dance.

Adam Lambert dał się poznać szerszej publiczności w 2009 roku, dzięki udziałowi w amerykańskim "Idolu”. Jego wyjątkowa osobowość, unikalny, teatralny styl i charakterystyczny wokal z miejsca porwały publiczność, zapewniając mu miliony odbiorców na całym świecie. Od tego czasu stał się międzynarodową supergwiazdą i zdobywcą wielu muzycznych wyróżnień, w tym m.in. nominacji do nagrody Grammy w kategorii Best Male Pop Vocal Performance. Występuje również z legendarną grupą Queen.

Bilety trafią do sprzedaży 6 listopada. Znajdziecie je na Eventim.pl.