cgm.pl/info prasowe, 14.04.2016 / foto: mat. pras.

TAGI: Spring Break

Enea Spring Break - informacje organizacyjne

Impreza odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Organizatorzy Enea Spring Break Showcase Festival & Conference udostępnili garść ważnych informacji organizacyjnych adresowanych do wszystkich uczestników zaplanowanej na przyszły tydzień imprezy. W razie dodatkowych pytań możecie kontaktować się z agencją Go-Ahead mailowo (agencja@go-ahead.pl) lub telefonicznie pod numerem 61 852 43 10 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 15:00).

Poniżej zbiór najważniejszych informacji.BILETY I OPASKOWANIE
W sprzedaży są wyłącznie trzydniowe karnety na Enea Spring Break 2016.

Karnet należy wymienić na opaskę festiwalową w punkcie opaskowania w Centrum Kultury Zamek (ul. Św. Marcin 80/82). Bez opaski nie będzie można wejść do klubów festiwalowych. W tym samym punkcie odbywać się będzie opaskowanie akredytowanych dziennikarzy, delegatów oraz gości.

Punkt czynny będzie:
czwartek 12:00 – 22:00
piątek 11:00 – 22:00
sobota 11:00 – 22:00

Opaski upoważniają do udziału w części koncertowej imprezy. Wstęp na panele i warsztaty (Biblioteka Raczyńskich, Sala nr 1) jest wolny, do momentu wyczerpania miejsc na Sali.

Podkreślamy, że w związku z ograniczoną pojemnością części klubów warto na wybrane koncerty przychodzić odpowiednio wcześniej. W wypadku zapełnienia klubu kolejne osoby będą wpuszczane do środka tylko w razie opuszczenia sali przez znajdujących się już w niej widzów.

Ze względu na odległości między klubami festiwalowymi, warto zaplanować wcześniej swój plan festiwalowy.

PROGRAM
Szczegółowy program festiwalu znajdziecie Państwo na stronie www.spring-break.pl.

Program festiwalu pod tym adresem .

Program konferencji pod tym adresem .

Wstęp na panele jest wolny. Wejść na część konferencyjną będzie można do momentu wyczerpania miejsc na Sali.

Kluby festiwalowe pod tym adresem .

Zespoły pod tym adresem .

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE
Uczestnikiem festiwalu może być osoba małoletnia do 15 lat, pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby, niepełnoletnie które ukończyły 15 lat mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz poprawnie wypełnionej i podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie, której wzór udostępnia organizator  (Udzielenie informacji takich jak numer dowodu osobistego, numer PESEL jest dobrowolne.)