cgm.pl/info prasowe, 17.02.2017 / foto: mat. pras.

TAGI: Czesław Mozil, Zagi

Zagi zaprezentowała nowe wideo

Zobaczcie klip do "Pieska" w wersji live.

- Finalnie chodzi o piosenkę, finalnie chodzi o to żeby wejść, opowiedzieć historię, żeby zauroczyć, żeby sprowokować, żeby nie być obojętnym - takimi słowami Czesław Mozil podsumował "Pieska" po wysłuchaniu go na żywo w 2013 roku, tuż przed wręczeniem Zagi głównej nagrody - Złotego Wiatraczka XXIII Zimowej Giełdy Piosenki w Opolu.

Dziś "Piesek" jako drugi singiel zapowiada nadchodzący album artystki pt. "Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni".Przed Wami wykonanie utworu na żywo w jednym ujęciu kamery. Wideosesja została zarejestrowana w styczniu 2017 w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie.

- Zależało mi na tym, aby w pierwszej kolejności podzielić się "Pieskiem" właśnie w takiej formie, w której czuję się najbardziej swojo - czyli na żywo. Korzystając z możliwości, jakie dała mi forma wideosesji, pozwoliłam sobie poszerzyć skład zespołu o instrumentarium, które również usłyszycie na płycie (instrumenty dęte, akordeon). "Piesek" to dla mnie bardzo ważny utwór i cieszę się, że w końcu wyszedł na spacer - komentuje Zagi.