cgm.pl, 17.02.2017 / foto: kadr z materiału wideo

TAGI: Guns N Roses

Guns N' Roses wybuczani w Australii

Osobie zapowiadającej zespół pomyliły się miasta.

- Sydney, chcieliście najlepszych, ale utknęliśmy w korku - powiedział zapowiadając wtorkowy koncert w Australii techniczny grupy i nadworny konferansjer McBob. Kłopot w tym, że koncert odbywał się w Melbourne, nie w Sydney. Grupa słynąca swego czasu z wielogodzinnych spóźnień tym razem pojawiła się na scenie godzinę po planowanym rozpoczęciu koncertu. Powodem obsuwy był korek, w którym w drodze na stadion utknęli muzycy.

Publiczność zgromadzona na stadionie w Melbourne zareagowała na pomyłkę w nazwie miasta gromkim buczeniem i gwizdami, co pokazuje poniższe wideo. Nieświadomi niczego muzycy dopiero po zejściu ze sceny dowiedzieli się, że ich techniczny zapowiadając koncert pomylił miasta, więc przeprosili fanów za wpadkę pisząc: - Melbourne! Po 30 latach McBob popełnił błąd, jest nam z tego powodu bardzo przykro. Dziękujemy, że byliście. Slash porównał wpadkę do sytuacji rodem z filmu "This Is Spinal Tap" opowiadającego losy fikcyjnego zespołu rockowego. Gitarzysta przeprosił za zamieszanie i podziękował publiczności za gorące przyjęcie.

Wiosną trasa koncertowa Gunsów "Not In This Lifetime" dotrze do Europy. 20 czerwca grupa wystąpi na PGE Arenie w Gdańsku.