cgm.pl/info prasowe, 18.02.2017 / foto: mat. pras.

TAGI: Kayax, Spring Break, Swiernalis, Bownik, Mery Spolsky, Romantic Fellas

Kayax Showcase na Enea Spring Break

Do Poznania zawitają Bownik, Swiernalis, Romantic Fellas i Mery Spolsky.

Kayax zaprasza na specjalny showcase, podczas którego przed publicznością Enea Spring Break Showcase Festival & Conference (20-22.04, Poznań) zaprezentuje się czwórka wykonawców wybranych przez wytwórnię - Bownik, Swiernalis, Mery Spolsky, Romantic Fellas. Koncert odbędzie się w piątek 21 kwietnia (Scenia Na Piętrze).

Bownik i Swiernalis to zespoły, które mają już na swoim koncie przygodę z festiwalem Enea Spring Break – formacje grały w Poznaniu jako – odpowiednio – Control The Weather oraz Lord And The Liar. Występy te zaowocowały nawiązaniem współpracy z wytwórnią Kayax. Jest to młoda krew wytwórni, a ich debiutanckie albumy zostały z sukcesem wydane jesienią zeszłego roku.

Mery Spolsky i Romantic Fellas mają przed sobą swoje pierwsze wydawnictwa, planowane na ten rok. Showcase wytwórni Kayax będzie okazją, by zobaczyć artystów na żywo z debiutanckim materiałem.Przypominamy, że wśród ogłoszonych już artystów, którzy zagrają na Enea Spring Break 2017 są m.in. Fisz Emade Tworzywo, Organek, Domowe Melodie, Łona, Webber & The Pimps, Julia Pietrucha, Mitch & Mitch & Kassin, Anita Lipnicka, Wacław Zimpel, Snowman, Bry oraz Lucy Rose. Pełna lista na www.spring-break.pl.

Karnety można nabywać na www.eventim.pl.