cgm.pl, 20.02.2017 / foto: cgm.pl

TAGI: Mrozu

"Zew" Mroza przedpremierowo w TIDALU

Album trafi do sklepów 24 lutego.

24 lutego do sklepów trafi nowy krążek Mroza zatytułowany "Zew". Wydawnictwa promowanego piosenkami "Sierść" i "Duch" na tydzień przed oficjalną premierą można już posłuchać w TIDALU.

- Przy pracy nad płytą raczej nie musiałem się zastanawiać ani myśleć o żadnych ramach czy szufladzie. Daliśmy sobie wolność i płyta powstała raczej w atmosferze chęci zrobienia czegoś dobrego. Mieliśmy ku temu odpowiednie warunki i czas. To nie była praca, podczas której musieliśmy myśleć o jakichś schematach i regułach, tylko chcieliśmy zrobić coś dobregomówił  nam niedawno o pracy nad krążkiem Mrozu. - Nagraliśmy masę żywych instrumentów, w tym takich, które nie pojawiały się wcześniej u mnie, jak choćby klawinet czy wibrafon. Mamy tam masę przeszkadzajek, jakichś zupełnie nowatorskich rozwiązań. Eksperymentowaliśmy i nie baliśmy się odważnych ruchów. Oba udostępnione wcześniej utwory potwierdzały słowa artysty o zmianach w jego muzyce. Teraz możecie zapoznać się już z całym materiałem.

"Zew" ukaże się nakładem Warner Music Poland. Na razie album będzie dostępny na płycie CD i w wersji elektronicznej. W przygotowaniu jest także winyl, ale z racji na specyfikę tłoczenia płyt winylowych, na tę wersję trzeba jeszcze trochę poczekać.