cgm.pl, 13.03.2017 / foto: P. Tarasewicz

TAGI: Artur Rawicz, 1 na 1, Popek, gang albanii, Mateusz Winkiel, Popek za życia, Mania Studio

1 NA 1: Artur Rawicz vs Popek i Mania Studio

"Myślałem, że w Stanach będą grozić mi bronią, a tu nic takiego, po prostu mili ludzie".

Tuż po powrocie z koncertów w Stanach Zjednoczonych zaprosiliśmy Popka do naszej redakcji, by w paru zdaniach podsumować wizytę w USA i porozmawiać o zrealizowanym przez Mania Studio filmie dokumentalnym "Popek za życia". - Myślałem, że w Stanach będą grozić mi bronią, a tu nic takiego, po prostu mili ludzie - śmieje się Popek. O wydanym niedawno filmie mówi natomiast: - Zajebisty, bardzo szczery. Walczyłem o to, żeby pokazać wszystkie moje za i przeciw. Artysta przyznaje, że po dwóch miesiącach pracy z ekipą filmową zapomniał o tym, że towarzyszą mu operatorzy kamer.

O kulisach pracy nad filmem "Popek za życia" opowiedział nam także jego reżyser Mateusz Winkiel. - Osoby, które znają Pawła lub się nim interesują, wiedzą, że on lubi obecność kamery. Nie musieliśmy go namawiać. Mało tego, nie było ani razu chwili, kiedy Pop powiedział: "wyłącz kamerę" - przyznaje reżyser.

Poniżej prezentujemy rozmowy z Popkiem i Mateuszem, którzy omawiają poszczególne etapy pracy nad projektem "Popek za życia".