, 23.04.2017 /

TAGI: George Maple

Hipnotyzująca George Maple z nowym klipem

Czy “Kryptonite” będzie królować tego lata na parkietach tanecznych?

Australijska tekściarka, producentka i wokalistka w jednym czyli George Maple zaprezentowała pierwszy singiel w 2017 roku, pochodzący z nadchodzącego, debiutanckiego albumu, który ukaże się jeszcze w tym roku. „Kryptonite” miał premierę w programie Julie Adenuga w Beats 1.

2017 będzie rokiem George Maple a singiel „Kryptonite” jest na to pierwszym dowodem. Przesiąknięty inspiracjami czerpanymi od Diany Ross, Janet Jackson i George’a Michaela, utwór jest utrzymany w klimacie euforycznego, współczesnego disco."Kryptonite" to utwór o samoakceptacji, miłości, wolności i duchowości. Mówi o trudnej nauce odpuszczania w życiu, znajdowaniu przyjemności w niedoskonałościach, celebrowaniu społeczeństwa, seksualności w każdej formie, przeciwstawianiu się stereotypom, uwalnianiu się z narzucanych samemu sobie łańcuchów i używaniu własnego smutku, nieszczęść czy złamanego serca do inspiracji.”2016 był pełen przygód dla Maple. Wydała serię wyróżniających się solowych singli i współpracowała z najgorętszymi nazwiskami branży – DJ Snake wziął na warsztat jej singiel “Talk Talk” z czego powstał mega hit “Talk” który zajął #1 na liście Billboard Dance.

Maple tworzy wspomaga tekściarsko i produkcyjnie takich artystów jak Snakehips, Flume i Tkay Maidza – łącznie jej twórczości zakumulowała miliony odtworzeni w serwisach streamingowych.

George Maple ma na swoim koncie wyprzedane koncerty w Londynie, LA, Nowym Jorku i Australii.

26 maja zagra również w Warszawie!

https://www.facebook.com/events/310385886045011/