cgm.pl, 17.07.2017 / foto: P. Tarasewicz

TAGI: hemp gru, Bilon, Wilku, Żary, WDZ

Nowy kawałek Hemp Gru

Bilon, WDZ i Żary jako Diil Gang.

- Stare Hemp Gru nigdy nie wróci. Nie mówię, że nie narodzi się na nowo, ale to co było, już nie wróci i czy się to komuś podoba czy nie, tak właśnie jest! - te słowa Bilona  z ubiegłego tygodnia były odpowiedzią na krytyczne głosy dotyczące jego nowego kawałka "Gada to". Utwór zniknął już z sieci, podobnie zresztą jak opublikowany kilka dni później "Serce jak dzwon".

Oba usunięte numery są częścią akcji #rapflash. Pojawiają się w sieci i znikają, zupełnie jak błyski (flashe). Z informacji opublikowanych przy ich premierze wynika, że oba znajdą się na tegorocznym wydawnictwie Bilona, którego szczegółów póki co nie znamy.

Tymczasem na kanale Diil.TV pojawiła się kolejna w ostatnich dniach premiera. Choć kawałek "Czas to iluzja" podpisano jako Diil Gang, fakt, iż słyszymy w nim Bilona, Wilka i Żarego czyni go numerem Hemp Gru. Tym bardziej, że jego publikacji na YT towarzyszy grafika z logotypem zespołu. Przy nowym utworze brakuje hashtaga #rapflash, co może oznaczać, że pozostanie on w sieci na dłużej.