cgm.pl/info prasowe, 19.07.2017 / foto: mat. pras.

TAGI:

Hard Kicking Fest przeniesiony do innego obiektu

Na imprezie zagrają m.in. Architects, August Burns Red i While She Sleeps.

Hard Kicking Fest (10 sierpnia), na którym zagrają Architects (na zdjęciu), While She Sleeps i August Burns Red z powodu ogromnego zainteresowania przeniesiony jest do Progresji. Bilety zakupione na koncert w Proximie zachowują ważność. Do sprzedaży trafiła dodatkowa pula wejściówek. Organizatorzy radzą się spieszyć.

Architects to przedstawiciele angielskiej sceny metalcore’owej. Debiutowali w 2005 roku, a na koncie (oprócz demo i EP) mają już pięć długogrających albumów, w tym "The Here and Now" i "Daybreaker", które promowali na koncertach w Polsce. W kwietniu 2013, dzięki wsparciu fanów, zespół wydał własny film dokumentalny – "One Hundred Days: The Story Of Architects Almost World Tour", który opowiada o ich życiu w trasie. Niemniej intensywnym okresem było lato 2013 – Architects koncertowali na największych festiwalach oraz jako jedna z gwiazd Vans Warped Tour. Od 2014 roku grupa rozpoczęła współpracę z legendarną wytwórnią Epitaph - krążek "Lost Forever // Lost Together" powstał już pod ich szyldem. Ubiegłoroczne wydawnictwo grupy ("All Our Gods Have Abandoned Us") przyczyniło się do kolejnego sukcesu bandu.
Na warszawskim festiwalu oprócz głównej gwiazdy – Architects - nie zabraknie również suportów! Zagrają August Burns Red i While She Sleeps.