cgm.pl, 13.08.2017 / foto: Twitter

TAGI:

Linkin Park nagrali "Carpool Karaoke". James Corden zdradza, co z emisją odcinka

Odcinek zarejestrowano na kilka dni przed śmiercią Chestera Benningtona.

15 lipca członkowie Linkin Park wzięli udział w nagraniu "Carpool Karaoke", czyli popularnego cyklu, w którym James Corden wozi popularnych artystów śpiewając z nimi w samochodzie. Na twitterowym profilu grupy pojawiło się zdjęcie Chestera Benningtona, Mike'a Shinody, Joe Hahna oraz aktora Kena Jeonga z zapowiedzią rychłej emisji odcinka.

Pięć dni po nagraniach Chester Bennington popełnił samobójstwo. Odcinek nie doczekał się emisji przed tragicznym dniem. Nie pojawił się także po nim. James Corden wyjaśnił w rozmowie z "Associated Press", że nie ma żadnych planów dotyczących emisji nagrania i zdradza, że decyzję w sprawie jego ewentualnej publikacji pozostawia rodzinie Chestera. - Podejdziemy do tego tak delikatnie jak to tylko możliwe i będziemy przestrzegać wszelkich życzeń i próśb, jakie wyrazi rodzina - powiedział Corden dodając: - Nie sądzę, byśmy sobie z tym poradzili. To ogromna tragedia.

Żona Chestera Tallinda podziękowała Jamesowi za takie podejście do tematu. Być może wkrótce dowiemy się czegoś więcej na temat "Carpool Karaoke" z członkami Linkin Park.