cgm.pl/info prasowe, 14.08.2017 / foto: mat. pras.

TAGI:

Kuba Knap i Biak gośćmi Skorupa i JazBrothers (wideo)

Zobaczcie pierwszy klip zapowiadający następcę "Ludzi chmur".

Na MaxFloRecTV pierwszy klip zapowiadajaćy nową płytę Skorupa (MC) & JazBrothers (producenci). W utworze i teledysku pojawiają się Kuba Knap i Biak. – Zwrotkę i refren miałem już wcześniej. Później, przy okazji spotkania, okazało się, że Kuba i Biak są idealnym uzupełnieniem pomysłu na ten utwór – mówi Skorup.

Z Kubą „przecięliśmy się” już kilka razy: czy to na jakimś koncercie, czy na płycie naszego wspólnego zioma, Łysonżiego Dżonsona. „Wolny ziomek” powstał przy okazji wizyty Kuby w naszym studio Chachapoya w Gliwicach – opowiada Skorup. – Piękną ozdobą całego konceptu są dogrywki trąbki i gitary zaprzyjaźnionych z nami muzyków, kolejno: Jarka Spałka i Tomka „Serka” Krawczyka – dodaje.

Za realizację powyższego wideo odpowiada grupa Filminati z Gliwic, rodzinnego miasta Skorupa, braci Jaz i Biaka. Miksem i masteringiem numeru zajął się DJ Eprom. „Wolny ziomek” jest już w sumie drugą odsłoną nowej płyty spod szyldu Skorup & JazBrothers. Następcę „Ludzi chmur” zapowiadał wcześniej singiel „Walet pik” z udziałem Dominiki Majewskiej.