, 08.04.2015 / cgm.pl

TAGI:

EVENT Program

EVENT Program - witamy w świecie ludzi festiwali i największych imprez!

Festiwale i koncerty od kuchni.

O takim cyklu myśleliśmy od dawna. Bo wszyscy zasuwamy na różne festiwale, duże koncerty i inne eventy. Ale czy wiemy, jak się je przygotowuje, organizuje, produkuje. Od czego zacząć, a czego unikać? Jak to się robi na świecie, a jak u nas? I czy jest jakaś różnica? Jak to robią najwięksi, a jak mniejsi? I w czym ci mniejsi są lepsi i czego zazdroszczą tym większym? Ile, kiedy, kto i jakiej pracy musi wykonać, by pewnego dnia w szczerym polu, na lotniku czy stadionie stanęła scena, barierki, kasy, sceny? By przyjechały wielkie gwiazdy? Co jest im potrzebne na scenie i poza nią? Oficjalnie, półoficjalnie i zupełnie nieoficjalnie? Jak wyglądają takie negocjacje? Kto i na jakim etapie włącza się w produkcję? Co i od kogo zależy? Ile osób pracuje przy takim, a ile przy innym evencie? Jednym słowem - jak zorganizowany jest organizator? Czego się boi, co jest dla niego ważne i co go bawi?

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, co się dzieje w zamkniętej strefie za sceną lub w garderobie; co przywozi ze sobą topowa gwiazda, a co zapewnić musi lokalny promotor; co jest w umowie, a co można znaleźć w riderze... to cykl "Event" jest właśnie dla Ciebie.

O takim cyklu myśleliśmy od dawna. Wreszcie nadarzyła się okazja. Witamy w świecie ludzi festiwali. Najwyższy czas, żebyście się poznali...