info prasowe, 02.08.2011 / foto: Artur Rawicz / mfk.com.pl

TAGI: Przystanek Woodstock, Artur Rawicz, koncertowa fotografia roku, Music Foto Kolektiv, Marcin Bąkiewicz

PRZYSTANEK WOODSTOCK - Gigantyczna wystawa fotografii koncertowej - zapowiedź

Music Foto Kolektiv i Eventim.pl zapraszają na wystawę fotografii koncertowych na Przystanku Woodstock. - To największa wystawa zdjęć w Polsce, a może i w Europie - śmieją się tworzący MFK Artur Rawicz i Marcin Bąkiewicz. - A to dlatego, że zdjęcia prezentowane będą na wielkim supernowoczesnym telebimie, o wymiarach 8 metrów na 3 metry. Ekran będzie się mieścić na stoisku firmy Eventim.pl, która jest współorganizatorem wystawy.

- To dla nas bardzo prestiżowa sprawa - dodają fotografowie. - Po pierwsze – skala przedsięwzięcia: wielki telebim, na którym zdjęcia na pewno będą się fajnie prezentować. Po drugie, miejsce: największy w Europie festiwal muzyczny. Cieszymy się też z tego, że nad całością czuwa ekipa z Eventimu, co gwarantuje profesjonalny przebieg wystawy! Wybraliśmy w sumie kilkaset zdjęć, pokazujących najciekawsze wydarzenia koncertowe w Polsce od roku 2009. Pokażemy nasze fotografie zarówno z koncertów klubowych, jak i z największych stadionowych sztuk i oczywiście letnich festiwali. To oznacza, że obok siebie pojawią się zdjęcia na przykład Searching For Calm, Biff oraz Iron Maiden, Metalliki, czy AC/DC. Nie zabraknie też zdjęć wielu gwiazd tegorocznej edycji Przystanku Woodstock.

Wystawa ruszy pierwszego dnia festiwalu, telebim mieścić się będzie nad stoiskiem Eventim.pl, obok sceny głównej Przystanku Woodstock.{FOOTER}