KWIECIEŃ 2012


 10 (wtorek)

PEPSI ROCK! PRESENTS KABANOS
Hard Rock Cafe - Warszawa

RUSSIAN CIRCLES
Hydrozagadka - Warszawa

11 (środa)

PASSION DE BUENA VISTA
Sala Kongresowa - Warszawa

YUGOPOLIS
Stodoła - Warszawa

RETRO FUNK
Goryl we mgle - Warszawa

12 (czwartek)

TABASKO - O.S.T.R., KOCHAN, DJ HAEM, ZORAK
Stodoła - Warszawa

PASSION DE BUENA VISTA
Sala Kongresowa - Warszawa

L'ESPRIT DU CLAN
Ucho - Gdynia

NAZARETH
Klub Eskulap - Poznań

MARCIN WYROSTEK & COLORIAGE
Teatr Adama Mickiewicza - Częstochowa

THE SAINTBOX: Gaba Kulka / Olo Walicki / Maciek Szupica
FABRYKA TRZCINY - Warszawa

LENINGRAD
Centrum Sztuki IMPART - Wrocław

HITT
Progresja - Warszawa

PINK FREUD
Hydrozagadka - Warszawa, Polska

13 (piątek)

BENGA
Eskulap - Poznań

Leningrad
Centrum Sztuki IMPART - Wrocław

Nazareth
Progresja - Warszawa

ŻUKI
Klub Ucho - Gdynia

Dżem akustycznie
Klub Stodoła - Warszawa

14 (sobota)

BENGA
1500m2 do wynajęcia - Warszawa

ELDO & DANIEL DRUMZ
CK Wiatrak - Zabrze

TEDE - MEFISTOTEDES PROMO TOUR
Medyk - Gdańsk

Złe Psy & Kreon Kup bilet
Progresja - Warszawa

Nazareth
Ucho - Gdynia

JUDAS PRIEST - Epitaph World Tour
Spodek - Katowice

STASIEK WIELANEK
Karuzela - Warszawa

15 (niedziela)

BENGA
Parlament - Gdańsk

Imieniny Marka Grechuty Kup bilet
Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego - Kraków

WOLVES LIKE US
Hydrozagadka - Warszawa

RED BOX
Stodoła - Warszawa

KSU
UCHO - Gdynia

16 (poniedziałek)

DŻEM AKUSTYCZNIE
Teatr Wielki im.Stanisława Moniuszki - Poznań

Nazareth
Grafitti - Lublin

Granie Na Żywo – Miąższ
Hard Rock Cafe - Kraków

Granie Na Żywo – Cool Kids of Death
Hard Rock Cafe - Warszawa

17 (wtorek)

Nazareth
Megaclub - Katowice

18 (środa)

Smolik
Eter -Wrocław

wROCKfest.pl prezentuje: RED BOX
ALIBI - Wrocław

NICK SINCKLER
Goryl we mgle - Warszawa

RHAPSODY OF FIRE
Kwadrat - Kraków

WROCŁAWSKI FESTIWAL JAZZOWY - JAZZ NAD ODRĄ
Koncert Laureatów TUŹNIK / KĄDZIELA QUARTET

Centrum Sztuki IMPART

19 (czwartek)

HELP & ROLL, czyli gramy dla Daniela
Amfiteatr im. MJ - Warszawa

WROCŁAWSKI FESTIWAL JAZZOWY - JAZZ NAD ODRĄ
Freddy Cole & Big Festival Band
Centrum Sztuki IMPART

IV Festiwal MAZOVIA GOES BAROQUE 2012: Projekt 2
Studio Koncertowe Polskie Radia um. Witolda Lutosławskiego - Warszawa

WROCŁAWSKI FESTIWAL JAZZOWY - JAZZ NAD ODRĄ
ME MYSELF & I / MILOOPA
Centrum Sztuki IMPART

ETHNO JAZZ FESTIVAL - Folkowe Granie W Łykendzie
Łykend - Wrocław

RHAPSODY OF FIRE
Progresja - Warszawa

CRISTOTECA
Proxima - Warszawa

ERA JAZZU: MADESKI - MARTIN - WOOD
Palladium - Warszawa

VIDLUNNIA
UCHO - Gdynia

BULDOG
Hydrozagadka - Warszawa

20 (piątek)

WROCŁAWSKI FESTIWAL JAZZOWY - JAZZ NAD ODRĄ
KUBA STANKIEWICZ QUARTET / DAREK OLESZKIEWICZ & FRIENDS
Centrum Sztuki IMPART - Wrocław

VOO VOO, LECH JANERKA
Stodoła - Warszawa

21 (sobota)

THE DIAMOND VOICE: VITAS - NEW FARINELLI
Sala Kongresowa - Warszawa

WROCŁAWSKI FESTIWAL JAZZOWY - JAZZ NAD ODRĄ
BRANDFORD MARSALIS QUARTET
Centrum Sztuki IMPART - Wrocław


IV Festiwal MAZOVIA GOES BAROQUE 2012: Projekt 2
Studio Koncertowe Polskie Radia um. Witolda Lutosławskiego - Warszawa

WROCŁAWSKI FESTIWAL JAZZOWY - JAZZ NAD ODRĄ
GALA POLSKIEGO JAZZU
Centrum Sztuki IMPART - Wrocław

FISZ EMADE
Ucho - Gdynia

GRZEGORZ KUPCZYK 30 LAT
Progresja - Warszawa

ANATHEMA AMPLIFIER
Studio - Kraków

22 (niedziela)

JOSE CARRERAS / EDYTA GÓRNIAK
Ergo Arena - Gdańsk

MARCIN WYROSTEK & COLORIAGE
Centrum Kongresowo - Dydaktyczne - Poznań

KONCERT CHARYTATYWNY: Widowisko Satyryczno - Muzyczne:
Zakopower, Monika Kuszyńska, Justyna Kuśmierczyk & OER, Jerzy Kryszak
Sala Kongresowa - Warszawa

WROCŁAWSKI FESTIWAL JAZZOWY - JAZZ NAD ODRĄ
LARS DANIELSSON QUARTET / TOMASZ STAŃKO NEW YORK QUARTET
Centrum Sztuki IMPART - Wrocław

MONIKA WĘGIEL "Carte blanche"
AGH - Centrum Dydaktyczne U2 - Kraków

ANATHEMA AMPLIFIER
Eskulap - Poznań

ACCEPT
Stodoła - Warszawa

LUXTORPEDA
Parlament - Gdańsk

PARIAS / TEORIA CZYSTEJ FORMY / MMM
Blue Note - Poznań

23 (poniedziałek)

Szczecin Music Fest - LIZZ WRIGHT
Hala Opery - Szczecin

MARCIN WYROSTEK & COLORIAGE
Filharmonia Zielonogórska im. Tadeusza Bairda - Zielona Góra

Granie Na Żywo – D4D
Hard Rock Cafe - Kraków

Granie Na Żywo – L.Stadt
Hard Rock Cafe - Warszawa

24 (wtorek)

PEPSI ROCKS! presents Carrion

Hard Rock Cafe - Warszawa

THEATRES DES VAMPIRES
Zero - Częstochowa

25 (środa)

BRODKA
Parlament - Gdańsk

THEATRES DES VAMPIRES
Progresja - Warszawa

ROCK NA ZIELONO
PROXIMA - Warszawa

Ania Szarmach
Goryl we mgle - Warszawa

26 (czwartek)

THEATRES DES VAMPIRES
Pod Minogą - Poznań

TSA
UCHO - Gdynia

Anita Lipnicka & John Porter
Eter - Wrocław

PATI YANG
Hydrozagadka - Warszawa

27 (piątek)

SIESTA FESTIVAL - TITO PARIS
Polska Filharmonia Bałtycka - Gdańsk

SIESTA FESTIVAL - RAQUEL TAVARES
Miasto Aniołow - Barka - Gdańsk

28 (sobota)

JELONEK
Blue Note - Poznań

KUKIZ i PIERSI
Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR - Kielce

SIESTA FESTIVAL - BUIKA
Polska Filharmonia Bałtycka - Gdańsk

SIESTA FESTIVAL - RAQUEL TAVARES
Miasto Aniołow - Barka - Gdańsk

Budka Suflera Największe przeboje
Hala "Łuczniczka" - Bydgoszcz

DELAIN
Progresja - Warszawa

29 (niedziela)

RPWL
Klub Muzyczny Progresja - Warszawa

SIESTA FESTIVAL - YASMIN LEVY
Polska Filharmonia Bałtycka - Gdańsk

SIESTA FESTIVAL - BLICK BASSY
Parlament - Gdańsk

30 (poniedziałek)

Granie Na Żywo - Bracia Piotr i Wojciech Cugowscy Akustycznie
Hard Rock Cafe - Kraków

UFO
Progresja - Warszawa

Granie Na Żywo – Chassis
Hard Rock Cafe - Warszawa



KWIECIEŃ 2012