Night Lovell

Miss May I

FEN 20 – Next Level

Podróż z Pchłą Szachrajką

Opera Rara 2018

Tribute to George Michael

Tribute to Guns N’ Roses

Paweł Domagała

WROsound

DESPISED ICON

Wojtek Mazolewski Quintet

DJ HAZEL & DJ DRUM

Wybrzeże Gdańsk vs PGE Vive Kielce

DEEP PURPLE

Spektakl – Tajemnice Kota Faraona

Antykabaret "Dobry wieczór we Wrocławiu"

Leszek Cichoński

Leszek Możdżer & Holland Baroque

Kontynenty

Jorge Blanco LIVE & The 8th Wonder

HOFFER SUPERHIT FESTIVAL

Franz Ferdinand

Pierwsze Urodziny Hulakula

Prisoners Show

Koncert Cliver

DJ Inox

DJ Insane

Markus P

Gromee

Max Farenthide & Hubertuse

DJ HAZEL

Dee Push

Patrycja Markowska

Bisz / Radex

MUMIO

SYNAGOGA 22

KOLĘDY ŚWIATA

Barbara Wrońska

Blind Butcher

DNF

Clock Machine

ANA MOURA

Agyness B. Marry i Romantic Fellas

Dick4Dick is a Woo!Man

Made in Poland

Bownik

Ida Zalewska WOMEN

O.S.T.R.

WIDOWISKO ŚWIĄTECZNE CHRISTMAS SHOW

Bataille i świt nowych dni

007 James Bond Live!

Natural Born Miracle Makers

Styk Sztuk

Robert Kasprzycki

Mery Spolsky

Piotr Nalepa: Breakout Tour Symfonicznie

Independent Dub Day – Before Party

Trylogia o chorwackim faszyzmie

Kayah & Transoriental Orchestra

Bracia Figo Fagot

Bracia Figo Fagot

Chloe Howl

Ed Sheeran Evening

Balet Jezioro Łabędzie

Klub hipochondryków

MAGNUM

MAGNUM

Peter Heppner

HAVASI Symphonic Concert Show 2017

Merylin Mongoł

NAJPIĘKNIEJSZE BAJKI BALETOWE

Balet Dziadek do orzechów

Sceny niemalże małżeńskie

Dziwna Para

ZAMACH na MoCarta

PAJĘCZA SIEĆ

Plotka

Kolacja dla głupca

KSIĘŻNICZKA SZEHEREZADA I PIRACI

Dwie połówki pomarańczy

Klimakterium …i już

Kasta la vista

Red Bull Flying Illusion

Voucher Upominkowy

ACH! ODESSA-MAMA

MARIZA

Trombone Shorty & Orleans Avenue

Tomasz Stańko

OST + FRONT

ALESSANDRO SAFINA

Grand Magus

Hidden Orchestra

Przyjazne Dusze

Stick to Your Guns

Bóg Mordu

Impericon Never Say Die!

Mor Karbasi

Jaś i Małgosia

Pocałunek

BALET KOPCIUSZEK

Oberża pod złotym rogiem

W Progu

Anathema

Taneczna Podróż Dookoła Świata

Piotr Anderszewski i Sinfonietta Cracovia

The Magic of Santana

Zakopower Kolędowo

Samospalenie

U.K. Subs

Harlem Gospel Choir

SUNRISE AVENUE

Ulver

Tramwaj zwany pożądaniem

Spróbujmy jeszcze raz

Anthony Strong

Pomalu, a jeszcze raz!

Jacek Kaczmarski-lekcja historii

MONDAY – DAY

Di, Viv i Rose

Hotel Babilon

Kabaret Smile

Klimakterium II

Misery

Nastasja Filipowna

Dziewice i Mężatki

Sarsa

Mężczyzna idealny

Prometeusz

Jamal

King Dude

Ich Troje

Tides From Nebula

Laboratorium Szalonych Naukowców

Klasyka i Lód – Rosyjski Klasyczny Balet

5. Gala Stand up Comedy

Piwnica Pod Baranami – Kolędy i Pastorałki "Dla ...

Profesjonalna Liga MMA

Zespół "Mazowsze"

Demon Teatru

Audiofeels

Godzinka spokoju

Jaromir Nohavica

Medium

Błogie dni

Klubowa Noc

XI Urodziny Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego

Kroki

Pikantni

JELONEK

Percival Schuttenbach

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW

Gogol Bordello

Siostrunie

Fisz Emade Tworzywo

Złodziej – komedia kryminalna

The Rasmus

Antrakt Stand up Festiwal

CALINECZKA

Twój Jubileusz – Artyści w Hołdzie Zbyszkowi Wodeckiemu

Klątwa

Dżem – Trasa koncertowa 2017

Czego nie widać