Cabaret

Mistrz i Małgorzata

RHAPSODY

Balet Jezioro Łabędzie

Klub hipochondryków

MAGNUM

MAGNUM

Merylin Mongoł

NAJPIĘKNIEJSZE BAJKI BALETOWE

Balet Dziadek do orzechów

Sceny niemalże małżeńskie

Dziwna Para

ZAMACH na MoCarta

Kolacja dla głupca

KSIĘŻNICZKA SZEHEREZADA I PIRACI

Dwie połówki pomarańczy

Klimakterium …i już

Kasta la vista

Voucher Upominkowy

Trio – Andrzej Sikorowski, Maja Sikorowska, Jacek Królik

Nicky Romero

Golem

Ciotka Karola

ACH! ODESSA-MAMA

Piotr Anderszewski i Sinfonietta Cracovia

MARIZA

U.K. Subs

SUNRISE AVENUE

ALESSANDRO SAFINA

Bóg Mordu

Tramwaj zwany pożądaniem

Pocałunek

Teresa Werner

Kiedy kota nie ma

Kabaret Smile

Klimakterium II

Misery

W Progu

Taneczna Podróż Dookoła Świata

Kabaret Neo-nówka

ANIA RUSOWICZ

Insomnium

Piękni i Młodzi

The Magic of Santana

Zakopower Kolędowo

Artur Andrus- Recital kabaretowy

Samospalenie

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox

Dziewice i Mężatki

Piotruś Pan

Jamal

Lombard

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI

Kobieta Pierwotna

Pomalu, a jeszcze raz!

Papieżyca

Ray Wilson – Genesis Classic

Jacek Kaczmarski-lekcja historii

MONDAY – DAY

JUDAS PRIEST

Myslovitz

Zacieralia

NOCNY KOCHANEK

NOCNY KOCHANEK

Edyta Geppert

DIRE STRAITS experience

SMOLIK / KEV FOX

Dr Misio

King Dude

Ich Troje

5. Gala Stand up Comedy

Piwnica Pod Baranami – Kolędy i Pastorałki "Dla ...

Demon Teatru

U2 symfonicznie

Koncert Muzyki Filmowej

Audiofeels

Szalone nożyczki

Ania Dąbrowska

Każdy dostanie to, w co wierzy

Juliusz Cezar

Bednarek

Pikantni

Percival Schuttenbach

Anita Lipnicka

Kiepura Forever

Siostrunie

Voo Voo

MOSCOW CITY BALLET

Wściekłość

STARS ON ICE

Twój Jubileusz – Artyści w Hołdzie Zbyszkowi Wodeckiemu

QUEEN Symfonicznie

Klątwa

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk

Dżem – Trasa koncertowa 2017

Agnieszka Chylińska

Czego nie widać

Tini – Got Me Started Tour

Dama bije Króla (Szach-Mat)

Zdobyć, Utrzymać, Porzucić 2. Rozstania i powroty

WISHBONE ASH

BODY WORLDS VITAL

Stanisława Celińska

Artur Andrus – Człowiek i Orkiestra

LemON

Balkan Fever Party

Tomasz Stańko

Paweł Domagała

Kandyd, czyli Optymizm

Night of the Proms – Classic meets Pop

Night of the Proms – Classic meets Pop

HELLOWEEN Pumpkins United

PIANO.PL

Klatka dla ptaków

DIRE STRAITS SYMFONICZNIE

Życie jest piosenką

Alicja w Krainie Czarów

Skrzypek na dachu

CALINECZKA

Czesław Śpiewa

Spaghetti Poloneze

Pokahontaz

Szalone nożyczki

Żywiołak

Trefl Gdańsk

Śmiertelna Pułapka

GLENN MILLER ORCHESTRA 2017

The Lord of The Rings

HEY: FAYRANT TOUR

COMA

Another Pink Floyd

Raz Dwa Trzy – Młynarski

Skok w bok

TSA

TOBY z Monachium

Gordon Haskell

Wanna Archimedesa

JETHRO TULL, IAN ANDERSON

40-lecie Zespołu Pod Budą

Kasia Kowalska

ILLUSION – 25-lecie

Rotting Christ

Amilcar Batista Cruz

Natalia Nykiel

Steve’n’Seagulls

Mistrzostwa Świata Super Enduro 2017

Cugowscy

Stand-up Hybrydy

Brno Philharmonic & Avishai Cohen Trio

High School Party Połowinki

Wielka Gala "J. Strauss i Przyjaciele"

Caro Emerald

Varius Manx i Kasia Stankiewicz

Kult Akustik 2018

Zbigniew Preisner i Przyjaciele

Cudowna lampa Alladyna

IRA

Ed Sheeran

Grzegorz Turnau: "L – LIVE" koncert urodziNOWY

ANDROPAUZA 3

Dużo kobiet, bo aż trzy

Ralph Kaminski trasa koncertowa "Morze

Wielka Gala Jubileuszowa 10. Festiwal Twórczości Korowód