Tini – Got Me Started Tour

Zdobyć, Utrzymać, Porzucić 2. Rozstania i powroty

Kaliber 44

Baasch

Lao Che

Margaret

Steve’n’Seagulls

SUPER ENDURO 2017

Michał Bajor

Cugowscy

Wielka Gala "J. Strauss i Przyjaciele"

STRACHY NA LACHY

Dio Returns

Ed Sheeran

Oh Wonder

Leprous

Europejska Gala Operowo-Operetkowa im. Bogusława Kaczyński ...

Skok w bok

Grupa MoCarta – Dzieła wybrane z XX lat

Tribute to Leonard Cohen

ILLUSION – 25-lecie

GWIEZDNE WOJNY KONCERTOWO

Spowiedź motyla

Backspace

Gwen & Tiana

Czy ty to ty?

Valses de Vienne-Walce Wiedeńskie

Bovska – trasa "W Pysk

Ralph Kaminski trasa koncertowa "Morze

Cjalis

Eldo

Chory z urojenia

SELFIE.com.pl

Elvis Presley Show Symfonicznie

Chory na sukces

Lekko nie będzie

Solstafir + Myrkur

Cradle of Filth + Moonspell + support

Kolędy i pastorałki

Ewa Bem

Michelle Gurevich

Bracia

Sylwester w stylu CASINO Diamond Night

Paula i Karol

Tribute to Black Sabbath

Jazz Jamboree

Verdi Gala

TwoSet Violin

Małe zbrodnie małżeńskie

Łona, Webber & The Pimps

KAPELA ZE WSI WARSZAWA

BMW Jazz Club 2017. Nowe Pokolenia

Kvelertak

NO34 Revolution

Boxality

Monika Borzym

FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

Wiera Gran

BEMY

Marcin Styczeń

Musica&Amore

CYRKOWA ORKIESTRA SHOW

Bryan Adams

Navarrete Sefardi Quintet

Nocne Spotkanie Literacko – Muzyczne

VII Międzynarodowa Gala Sylwestrowa

L.STADT

Festiwal Radio Azja

November Project

Bluszcz

Łoskot

Barcelona Gipsy balKan Orchestra

TZN – XENNA

Grebz

Tribute to John Williams

Patrycja Markowska + goście

Julia Marcell

Jacaszek – Kwiaty

Tashaki Matsunaga JaRex

Tribute to Wisława Szymborska

Błękitne Krewetki

VIII Międzynarodowy Festiwal Ambientalny

Serotonina

Siesta Festival 2018

T.LOVE

SKY-PARK

Marek Napiórkowski

European Athletics Championships Berlin 2018

Kazik & Kwartet Proforma

KUBA SIENKIEWICZ – Koncert Urodzinowy

Trzy sypialnie

Milburn

Roast Rafała Rutkowskiego – 4 Antrakt Stand up Festiwal

Łukasz Lotek

Koncert Karnawałowy

L.U.C

Gala Disco vol. 4

Thomas Anders & Modern Talking Band

Kobranocka // Róże Europy // Sztywny Pal Azji

Jerusalem In My Heart (CA

BODO

Biedermann i podpalacze

Pure Festival

Piotruś i wilk

Wielka Gala Jubileuszowa 10. Festiwal Twórczości Korowód

Acid Drinkers

Ralph Kamiński

DISCO MIX KOSZALIN

Grzegorz Hyży

Koncert muzyki ormiańskiej

Soviet Soviet

Vitalic Live

Ralph Kaminski & My Best Band In The World

Poparzeni Kawą Trzy

GBH

Arena

Natalia Kukulska

BRODKA TOUR

SpeakingConcert

Magdalena Tul

Kuba Badach

Chansons D’Amour

Miuosh i FDG. Orkiestra

GOLEC uORKIESTRA

Wielka Gala Muzyki Filmowej Wojciecha Kilara

Mikromusic

Mefisto

Gaahls Wyrd

Warsaw Prog Days

Zakopower & Atom String Quartet

VIVA ITALIA

THE DUMPLINGS ORKIESTRA 2017

DISCO MIX WROCŁAW

Pidżama Porno

One Love Sound Fest

Wrocław Hip Hop Festival

CLOSTERKELLER

Furia

Anna Maria Jopek & Kroke

Grzegorz Kloc

Dikanda

Ciao Italia! – The Best of San Remo

Elite Acrobatic Show

Merry Christless

Katy Carr and The Aviators

Before Ambientalny 2017

Małgorzata Walewska & Gary Guthman

Hollywood Undead

T.LOVE

Kobranocka – Pudelsi

De Mono

METALMANIA

Maleńczuk Gra Młynarskiego

Łąki Łan

koncert zespołu "Piersi"

Paweł Stasiak z zespołem Papa D

Peter Bence

Michael Malarkey

Muzyczny świat bajek

Świąteczna Gala Disco Polo