Gromee

Koncert

Bilety

Gromee

Gromee już 16 grudnia w Hulakula!

Gromee (właściwie Andrzej Gromala; ur. 14 grudnia 1978 w Krakowie) – polski DJ, producent muzyczny, remixer, autor tekstów i artysta malarz. Tworzy głównie muzykę klubową, ale interesuje się też innymi gatunkami muzyki. Jako producent współpracuje z dużymi studiami nagraniowymi na świecie, a w jego solowym projekcie śpiewali między innymi Andreas Moe, Anderz Wrethov, Terry B, Sadiq Onifade (WurlD), May-Britt Scheffer, Mahan Moin, Tommy Gun, Ali Tennant i Jayden Feldes. W 2013 roku otworzył własną wytwórnię fonograficzną Kingztown Music, a w 2015 podpisał kontrakt z wytwórnią Sony Music.

***Sukcesy***

Wydany w 2015 roku utwór Follow You (Sony Music) znalazł się wśród 100 najchętniej granych utworów w całej Europie. Emitowany był na antenach radiowych między innymi w Danii, Szwecji, Holandii, Czechach, Niemczech i Rosji. Utwór dotarł do 11 miejsca zestawienia najczęściej odtwarzanych utworów w rozgłośniach radiowych AirPlay Poland. Singiel Follow You uzyskał status złotej płyty.

Pochodzący z 2016 roku utwór Fearless (Sony Music) z gościnnym udziałem szwedzkiej wokalistki May-Britt Scheffer dotarł do 10. miejsca na liście AirPlay Poland. Związek Producentów Audio Video (ZPAV) przyznał singlowi status platynowej płyty.

Na początku 2017 roku utwór Spirit uplasował się na 1. miejscu AirPlay Poland, co oznacza, że był to najczęściej grany utwór w polskich stacjach radiowych. ____________________

Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale nie sportowo).

Bilety

Polecane