HARRY POTTER I KOMNATA TAJEMNIC

Koncert

Bilety

HARRY POTTER I KOMNATA TAJEMNIC

Z  przykrością informujemy, że planowany na 16 października 2017 r. pokaz Harry Potter  i Komnata Tajemnic in Concert zostaje przesunięty na inny termin.

W związku z problemami technicznymi i logistycznymi pokaz Harry Potter in Concert zaplanowany na 16 października 2017 roku w Azoty Arena w Szczecinie zostaje przesunięty na inny termin. Organizatorzy bardzo przepraszają wszystkie osoby, które już zakupiły bilety, jak i te, które dopiero planowały to zrobić, za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją. Nowy termin wydarzenia zostanie wkrótce podany.

Każda osoba, która zakupiła bilet będzie mogła:

 Zwrócić bilet w miejscu jego zakupu tzn:
– bilety zakupione w kasach Azoty szczecin -> Zwrócić  w kasach Azoty Szczecin, bądź odesłać pocztą do Kasy Azoty Szczecin.
– bilety zakupione przez stronę www.eventim.pl należy odesłać wraz z paragonem fiskalnym oraz wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym na stronie www.eventim.pl z dopiskiem "ZWROT" na adres:

EVENTIM Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 25 00-508
Warszawa

Oświadczenie dla osób nieposiadających paragonu fiskalnego dostępne jest na stronie eventim.pl.

Pieniądze zostaną zwrócone najpóźniej do 14 dni od daty odebrania przesyłki przez Eventim.

– Osoby, które dokonały zakupu biletu w punktach stacjonarnych, mogą zwrócić bilet za okazaniem paragonu fiskalnego w tychże punktach.

Organizator prosi o dokonanie zwrotu zakupionych biletów do dnia 1 marca 2018 r.

Bilety

Polecane