Impericon Never Say Die!

Koncert

Bilety

Impericon Never Say Die!

Avocado Booking wraz z P.W. Events zapraszają na kolejną, Polską odsłonę trasy Impericon Never Say Die! Tour 2017, która ponownie zawita do Wrocławia już 11.11 w klubie Pralnia! Tegorocznym headlinerem będzie długo wyczekiwany w Europie EMMURE! Zespół będzie promował swoje tegoroczne wydawnictwo „Look at Yourself”. Oprócz nich na scenie pojawią się tacy wyjadacze jak Deez Nuts, Chelsea Grin, Kublai Khan, Sworn In, Polaris i Lorna Shore. Ten zróżnicowany gatunkowo skład nie pozwoli Wam się nudzić przez całą imprezę, zapowiada się prawdziwy festiwal moshu!

„IMPERICON NEVER SAY DIE! TOUR 2017”

TIMING:
① Lorna Shore / Polaris: 17:45
② Polaris / Lorna Shore: 18:25
③ Kublai Khan: 19:05
④ Sworn In: 19:45
⑤ Chelsea Grin: 20:30
⑥ Deez Nuts: 21:15
⑦ Emmure: 22:15

LINE-UP:

EMMURE (USA, SharpTone Records) – deathcore/metalcore/hardcore
Tej ekipy nie trzeba nikomu przedstawiać! Frankie i spółka powracają do Europy, z mocnym kopem na twarz, albumem „Look at Yourself”. Trudno szukać na scenie core’owej drugiego tak agresywnego zespołu, z tak surowymi riffami. Palmeri już się nie może doczekać koncertów w ramach tej trasy, mówiąc „Jesteśmy bardzo podjarani, że w końcu wracamy do Europy i UK, aby zagrać dla naszych najbardziej oddanych fanów. Nasz nowy album to materiał idealny do spotkania po długim czasie”. Przez 14 lat działalności zgromadzili na koncie 7 studyjnych albumów oraz setki koncertów na całym świecie.

DEEZ NUTS (Australia, Century Media/UNFD) – hardcore
Australijczycy znakomicie łączą elementy rapu i klasyczny hardcore. Grupa powstała w 2007 roku po rozpadzie I Killed the Prom Queen, gdzie wokalista Deez Nuts, JJ Peters, grał na bębnach. Już po ich EPce „Rep Your Hood” powiało świeżością. Muzycy kojarzeni są przede wszystkim z grubymi imprezami i tekstami, traktującymi właśnie o tym. Studyjny, długogrający debiut "Stay True" z 2008r. i koncerty z The Amity Affliction i Silverstein szybko przyniosły im popularność w rodzimej Australii, która dzięki albumom "This One’s For You" i "Bout It" przełożyła się też na rynki muzyczne w USA i Europie. Weterani cyklu NSD powracają w tym roku z nowym albumem „Binge&Purgatory”, który zapewne będzie bujał nie mniej niż poprzednie długograje JJa Petersa i spółki!

CHELSEA GRIN (USA, Rise Records) – deathcore/grindcore
Amerykanie w tym roku świętują swoje 10-lecie istnienia, więc chyba nie ma lepszego powodu by wziąć udział w trasie roku! Frontman Alex Koehler z ekipą nagrał przez ten czas 4 LP i 2 EPki, a ich ostatni zarejestrowany materiał to „Self Inflicted” z 2016 roku. Określają swoją muzykę jako deathcore, jednak na przełomie wszystkich płyt wyraźnie można było usłyszeć inspiracje innymi gatunkami, jak np. doom czy black metal, jak również progresywny czy nawet symfoniczny metal. Koniec końców załoga Alexa prezentuje srogą energię na scenie i funduje niebywałe widowisko nawet najbardziej wybrednym fanom deathcore’u!

SWORN IN (USA, Fearless Records) – metalcore/deathcore
To stosunkowo młody zespół w tegorocznym zestawieniu NSD. Amerykanie wystartowali w 2011 roku, by w 2013 roku zadebiutować albumem „The Death Card” za sprawą wytwórni Razor & Tie. Debiutancki materiał zaprowadził ich na 184 miejsce prestiżowej listy Billboard 200. W 2015 roku ukazał się ich kolejny krążek zatytułowany „The Lovers/The Devil”, a liczne trasy przyniosły im kontrakt z wytwórnią Fearless Records. W tym roku ukończyli pracę nad nowym LP, którego premiera już 30 czerwca, a album zatytułowali „All Smiles”. Agresywny styl tego zespołu pozostawia niesamowite wrażenie na widzu, a Amerykanie mieli okazję koncertować już z takimi tuzami jak Thy Art Is Murder, I Declare War, Slayer, Atilla, Emmure czy Escape The Fate.

KUBLAI KHAN (USA, Artery Recordings) – metalcore/hardcore/thrash metal
Metalcore’owa załoga z Teksasu zadebiutowała w 2010 roku EPką „Youth War”, ale to debiutancki longplay „Balancing Survival and Happiness” z 2014 roku przyniósł im największy rozgłos. Magazyn Alternative Press sklasyfikował ten krążek na liście „The Best Albums Of 2014 so far”. Ich dyskografię zamyka „New Strength” z 2015 roku. Swoją muzykę określają jako energetyczną, agresywną i pasjonującą. W swoich tekstach, Matt Honeycutt, dzieli się swoimi przemyślaniami na temat problemów obecnej generacji. To może być prawdziwe objawienie tegorocznej edycji NSD!

POLARIS (Australia, Resist Records) – metalcore/melodic hardcore
Pięcioosobowa ekipa z Sydney od 3 lat jest ciągle w trasie, budując swoją pozycję na australijskiej scenie metalcore’owej. W Australii mówi się o nich, jako o jednym z najbardziej ekscytujących live actów w kategorii „heavy”. W 2016 roku wydali niezależnie, własnym sumptem EPkę „The Guilt & The Grief”. Materiał ten dotarł aż na 34 miejsce listy albumów ARIA. Koncertowali z takimi zespołami jak Parkway Drive, Northlane, Hellions czy Intervals. Wyprzedali całkowicie trasę „East-coast Tour”. Znakomity występ na Unify Gathering i trasa z Periphery w tym roku zaowocowały kontraktem z Resist Records / Cooking Vinyl Australia. Obecnie pracują nad debiutanckim albumem, a trasa NSD to będzie ich pierwsza wizyta w Europie, więc nie przegapcie tego objawienia z Australii!

LORNA SHORE (USA, Outerloop Records) – deathcore/metalcore
Amerykanie z New Jersey mają na swoim koncie 2 LP i 3 EPki, a na tej trasie promować będą swój tegoroczny długograj „Flesh Coffin”. Koncertowali już z takimi wyjadaczami jak Fallujah, Carnifex, I Declare War, The Black Dahlia Murder, Oceano czy Upon a Burning Body. Ta wybuchowa mieszanka death, power i progresywnego metalu zawita po raz pierwszy do Europy. Ich krótki set może zasiać prawdziwe zniszczenie, więc radzimy się nie spóźnić!

Bilety