ON BRODWAY – SHOW MUZYCZNO-TANECZNY

Koncert

Bilety

ON BRODWAY – SHOW MUZYCZNO-TANECZNY

SHOW MUZYCZNO-TANECZNY
ICE KRAKOW 30.12.2017 godz. 20:00
Wykonawcy: Karen Edwards, Natasza Urbańska, Mark Preston, Janusz Józefowicz oraz balet i orkiestra.

Program: największe przeboje amerykańskiej muzyki rozrywkowej. Zapraszamy na specjalny, przedsylwestrowy spektakl muzyczno- taneczny w wykonaniu popularnych gwiazd amerykańskich i polskich. Wokalistka i pianistka Karen Edwards jest dobrze znana polskim słuchaczom ze współpracy z Jarkiem Śmietaną oraz z dużych produkcji symfoniczno-chóralnych muzyki gospel. Wielokrotnie nominowana do Nagrody Grammy współpracowała m. in. z Princem, Stevie Wonderem i Tony Bennettem. Ze swoim międzynarodowym zespołem zaśpiewa przeboje Prince’a, Berta Bacharacha, Georga Gerschwina i Stevie Wondera.
Natasza Urbańska to niezwykle popularna, wszechstronna wokalistka, tancerka i aktorka znana z telewizji i teatru gdzie obok występów w polskich musicalach i współpracy z Teatrem Rampa często wykonuje hity muzyki amerykańskiej. Zaprezentuje program razem z grupą taneczną oraz w duecie z Januszem Józefowiczem. Szczególnym gościem programu będzie amerykański wokalista Mark Preston przybywający wprost z Las Vegas, gdzie od lat jest jedną z gwiazd tamtejszej estrady.
Preston był członkiem znanej amerykańskiej grupy The Lettermen, z którą nagrywał wiele płyt nominowanych do Nagrody Grammy, a w Polsce zaśpiewa sławne przeboje broadwayowskiej jak m. in. My Way, Sway, Shadow Of Your Smile, Fever, Sweet Caroline, Venus.
Reżyserem koncertu, który również zaśpiewa w duecie z Natasza Urbańską będzie Janusz Józefowicz – najbardziej ceniony i rozpoznawalny polski twórca i reżyser musicalowy. Jego słynne „Metro” przez 20 lat było z sukcesem wystawiane w Polsce i na całym świecie. Każdy spektakl muzyczny Józefowicza to gwarancja najwyższej klasy rozrywki i zabawy.
Artystom będzie towarzyszyć grupa taneczna i kameralna orkiestra symfoniczna.

Przybądź koniecznie, aby w okresie sylwestrowym znaleźć się na dwie godziny w prawdziwym świecie amerykańskiej muzyki i tańca On Brodway.

Bilety

Polecane