Orkiestra trębaczy

Koncert

Bilety

Orkiestra trębaczy

13 stycznia 2018 roku (sobota) odbędzie się koncert jednej z najbardziej znanych orkiestr trębaczy „Vladimira Ivanovića” z Serbii, które wielokrotnie występowały na największym festiwalu instrumentów dętych na świecie w Gučy.

Koncert odbędzie się w Proximie (Warszawa, Żwirki i Wigury 99A) z okazji Serbskiego Nowego 7526 roku i rozpocznie się o godzinie 20.00.

Będziemy tańczyć, śpiewać i świetnie się bawić przy muzyce Gorana Bregovića i Emira Kusturicy oraz ludowej muzyce serbskiej.

Jeżeli lubicie muzykę filmową, tego wieczora orkiestra zagra dla Was utwory z filmów Emira Kusturicy: „Ojciec w podróży służbowej”, „Underground”, „Czarny kot, biały kot”, „Pojedynek na trąby” itd.!

Orkiestra zagra również znane utwory Gorana Bregovića: „Kalashnikov”, „Ederlezi”, „Mesečina”, „Maki Maki” oraz te, które śpiewane były przez niego razem z Kayah. W trakcie przerw zespołu, muzyka będzie grana przez DJ’a Balkan Mix. Pobawimy się do takich hitów jak: „Prawy do lewego”, „Mój przyjacielu”, „Ostatnia nocka”, „Śpij kochanie, śpij”. Usłyszymy również inne przeboje wielu bałkańskich wykonawców.

Każdy będzie mieć okazję zatańczyć „koło”, czyli nieodłączny element każdej serbskiej „žurki”.

Zapewniamy wspaniałą zabawę i niezapomniane przeżycia!

Bilety

Polecane