Robert Kasprzycki

Koncert

Bilety

Robert Kasprzycki

Robert Kasprzycki – znany śpiewający autor (m.in. "Nieba do wynajęcia"), showman obdarzony niesamowitym poczuciem humoru – zagra bardzo długo oczekiwany koncert we Wrocławiu.
Artysta ma na koncie ponad tysiąc pięćset koncertów, a miesiąc przed wrocławskim koncertem będzie obchodził huczny jubileusz 25-lecia swojej pracy artystycznej. Kasprzycki jesienią 2014 wydał nową płytę i o tym wydawnictwie mówi tak: To chyba moja najbardziej miłosna płyta, jeśli chodzi o tematykę, bo zdecydowanie ograniczyłem się do uczuć. „Trzymaj się wiatru kochana” – singiel promujący płytę – utrzymywał się na Liście Przebojów Trójki przez 22 tygodnie.

Program koncertu będzie przekrojowy, a na setliście znajdą się najbardziej znane utwory ze wszystkich studyjnych albumów. Będzie to niezapomniana muzyczna uczta i duża dawka solidnego grania, połączona z zabawą z publicznością. Towarzyszyć mu będą znakomici muzycy z formacji Kasprzycki Band, z którymi na stałe współpracuje (Krzysztof Wyrwa – bas, Max Szelęgiewicz – gitara, Adam Zadora – perkusja).

Bilety

Polecane