Wybrzeże Gdańsk vs PGE Vive Kielce

Dawid znów podejmie Goliata w ERGO ARENIE! Młodzi, gniewni i

2017.11.02

opublikował:

Dawid znów podejmie Goliata w ERGO ARENIE! Młodzi, gniewni i piekielnie zdolni szczypiorniści Wybrzeża Gdańsk w meczu 9. serii PGNiG Superligi Mężczyzn podejmą Mistrzów Polski i uczestników elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzów – PGE VIVE Kielce.

Czeka nas bardzo ciekawe spotkanie! Po jednej stronie barykady staną gospodarze – zespół oparty w większości na młodych i perspektywicznych zawodnikach, którzy coraz głośniej pukają do Reprezentacji Polski. Wśród zawodników Wybrzeża są m.in. Mateusz Wróbel, Łukasz Rogulski czy też Adrian Kondratiuk – zawodnicy regularnie powoływani do kadry. Prowadzeni przez Marcina Lijewskiego gdańszczanie w obecnym sezonie pokazują na boisku atrakcyjny dla oka handball na bardzo wysokim poziomie, a ich mecze trzymają w napięciu do ostatnich sekund.

Po drugiej stronie zobaczymy zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Niekwestionowany hegemon piłki ręcznej ostatnich lat w naszym kraju. Naszpikowana gwiazdami drużyna, która święci triumfy nie tylko w Polsce, ale i w Europie. PGE VIVE Kielce w swoich szeregach  na niemal każdej pozycji ma zawodników światowego formatu. Wystarczy wspomnieć o byłych, doświadczonych kadrowiczach takich jak Sławomir Szmal, Karol Bielecki i Michał Jurecki. Skład dopełniają gwiazdy europejskich reprezentacji.

W minionym sezonie spotkanie obu tych zespołów przyciągnęło do ERGO ARENY rekordową liczbę kibiców! Jak będzie tym razem? Przekonajmy się już 7 listopada o godz. 20.15

Kup bilet

Polecane