Bilon do Bedoesa: “Jak wpadniesz nam w rączki, będzie cieniutko”

Zachowanie reprezentanta SB Maffiji komentują także Wigor i Żary.


2018.02.12

opublikował:

Bilon do Bedoesa: “Jak wpadniesz nam w rączki, będzie cieniutko”

foto: P. Tarasewicz

Nie milkną echa wypowiedzi Bedoesa z piątkowego SB FFestivalu. – Jeśli wasz ulubiony raper nie jest z SB Maffiji albo nie jest zaprzyjaźniony z SB Maffiją, to prawdopodobnie właśnie teraz ssie komuś pałę – powiedział w przypływie euforii Borys. Raper wprawdzie przeprosił za swoje słowa, ale w najbliższych dniach spadnie na niego pewnie jeszcze trochę krytyki.

Do atakujący Bedoesa reprezentantów Dixon37 dołączają kolejni artyści. Na fanpage’u Kafara wypowiedział się Wigor. Artysta napisał z prywatnego profilu: – W ostatnim wywiadzie, który dopiero się pojawi właśnie dla Popkillera, wspomniałem, że jest on jakimś tam głosem młodego pokolenia i że każde pokolenie idzie za głosem swojego rówieśnika. Nie jestem fanem jego rapu i starałem się być neutralny, ale k***a, po czymś takim jak dla mnie nie ma już gościa.

Bedoesowi oberwało się także od reprezentantów Diil Gangu. Bilon opublikował na Instastory wideo, w którym mówi: – Przyłączam się do ekip, które są oburzone wypowiedzią niejakiego Bedoesa, którym tam bardzo nieładnie się zachował. Otóż mój drogi, jak wpadniesz nam w rączki, to będzie niestety cieniutko. Do zachowania Borysa odniósł się także Żary. – Mało kiedy wypowiadam się na tematy, które dzieją się na naszej scenie, ale ten temat jest nie do odpuszczenia. A mianowicie niejaki bedosres (takiej formy użył Żary – przyp. red.) – widać, ze dzieciak nie trzyma mordy krótko i to go zgubi. Skoro ta twoja ekipa SB jest taka najlepsza w Polsce, to widocznie nie nauczyli cię wielu podstawowych rzeczy, a mianowicie pokory, gnojku i szacunku do ludzi. Też byłem małolatem i starsi koledzy pokazali mi, co to szacunek. Ty jesteś po prostu głupi i na pewno spotkasz na swojej drodze ludzi, którzy ci to wytłumaczą w sposób taki, jak tłumaczyliśmy to lata temu. Wiadomo, dzisiaj trzeba dużo robić, żeby zostać zauważonym, tylko zrób coś dobrego, a nie głupiego, by cię dostrzegli. Białas sam powinien cię wychlastać ku***em po mordzie – czytamy na jego profilu. Żary kończy wpis ostrzeżeniem: – Pilnuj się Bedi.

Polecane