KęKę przedstawił kolejnego gościa

"To tu" już za dwa tygodnie.


2018.03.08

opublikował:

KęKę przedstawił kolejnego gościa

foto: Instagram / piotrsiara

Znamy już troje spośród czworga gości, których KęKę zaprosił na płytę “To tu”. Z okazji Dnia Kobiet raper złożył życzenia wszystkim paniom, stwierdził także, że Takie Rzeczy Label jest najbardziej sfeminizowanym wydawnictwem rapowym w Polsce.

Oprócz życzeń Kę także kolejnego gościa na swojej najnowszej płycie „To Tu” – Sarsę. Urodzona w Słupsku piosenkarka ma już doświadczenie w pracy z raperami, mogliśmy ją usłyszeć na płycie “HalfLajf” VNM-a, gdzie dograła się do utworu “Trigger”. Raper odwięczył się featuringiem w kawałku “Nie tańcz” z albumu Sarsy “Pióropusze”.

W komentarzu pod postem radomianin daje do zrozumienia, że Sarsa zjadła go we wspólnym kawałku.

Sarsa jest trzecim ujawnionym przez KęKę gościem. Do zapowiedzianego kilka tygodni temu Andrzeja Grabowskiego dołączył ostatnio syn radomskiego rapera. KęKę określił go mianem najmłodszego MC w Polsce. W odpowiedzi na pytanie jednego z fanów KęKę napisał, że ostatnim gościem będzie raper.

Obecnie szef Takie Rzeczy Label jest w trakcie nagrywania teledysku do utworu, w którym gościnnie udzielił się Andrzej Grabowski. Tymczasem w preorderze pozostało już niespełna 1500 egzemplarzy limitowanej edycji specjalnej albumu “To tu”. Premiera krążka już 23 marca.

Polecane