Nowy album Gorillaz “The Now Now” już dostępny w przedsprzedaży

Najsłynniejsza animowana formacja na świecie ujawniła kolejną piosenkę z nadchodzącej płyty.


2018.06.13

opublikował:

Nowy album Gorillaz “The Now Now” już dostępny w przedsprzedaży

foto: mat. pras.

Gorillaz, najsłynniejsza animowana formacja na świecie, ujawniła kolejną piosenkę z nadchodzącej płyty, “The Now Now”, która ukaże się 29 czerwca 2018 roku. Nowy utwór nosi tytuł “Sorcererz” – to elektroniczna, mocno nastrojowa kompozycja, w której czuć ducha soulu.

Gorillaz nie byliby sobą, gdyby przy okazji premiery albumu nie przygotowali jakiejś niespodzianki dla fanów. Nie inaczej jest w przypadku “The Now Now”. Tym razem wielbiciele Gorillaz mogą się zaangażować w uwolnienie z więzienia Wormwood Scrubs członka zespołu, Murdoca Niccalsa, który trafił za kratki! Korzystając z czatbota lub innych komunikatorów można się z nim porozumieć.

O kampanii opatrzonej hashtagiem #freemurdoc, można więcej przeczytać na stronie: http://www.gorillaz.com/freemurdoc/. 2D, Noodle i Russel Hobbs czekają na kolegę. Na razie skład Gorillaz uzupełnia Ace z Gangreen Gang.

Na płytę “The Now Now” składa się 11 piosenek, które wyprodukowali Gorillaz, James Ford i Remi Kabaka. Nagrania odbyły się w lutym 2018 roku w londyńskim Studio 13. Album ukaże się 29 czerwca na kompakcie, winylu oraz w postaci kolekcjonerskiego wydania. Gorillaz tuż po premierze płyty wystąpią w Polsce! Animowaną formację będzie można podziwiać 6 lipca 2018 roku na festiwalu Open’er w Gdyni.

Płytę można zamawiać pod tym adresem.

Polecane