Peja komentuje konflikt z TDF’em i udział w “Agencie”

"Nie jestem trampoliną do jego sukcesu".


2018.02.12

opublikował:

Peja komentuje konflikt z TDF’em i udział w “Agencie”

foto: P. Tarasewicz

Podczas konferencji prasowej towarzyszącej promującej nadchodzącą edycję programu “Agent – Gwiazdy” Peja był najbardziej obleganym przez dziennikarzy uczestnikiem show. Wśród zadawanych artyście pytań nie zabrakło tych związanych z jego relacjami z TDF-em. Trwający od dekady konflikt między dwoma raperami od czasu do czasu przybiera na sile. Tede wykorzystał obecność Rycha w programie TVN-u, by wbić mu kilka szpilek. Co na to Peja?

Nie jestem trampoliną do jego sukcesu. On bardzo by chciał, żebym to wszystko komentował, bo wtedy on ma tlen. Rychu Peja jest jego tlenem. Ten gość poświęcił 10 lat, by w każdy swój singiel, każdą zapowiedź, każdy news wcisnąć dwa słowa: “Rychu Peja” – skomentował artysta. O swoim przeciwniku Peja mówi w następujący sposób: – Jest to osoba, która jest troszeczkę bardziej znanym hejterem. Mógłby sobie kanał hejterski otworzyć, jakiegoś vloga czy coś, i tam wtedy z powodzeniem uprawiać swoją radosną twórczość.

Część słuchaczy zarzuciła poznaniakowi, że zdecydował się na udział w programie ze względu na pieniądze. Raper wyjaśnił, że zgodził się dołączyć do obsady programu jedynie z chęci przeżycia przygody. – Nie chodzi o kasę, bo ja te pieniądze mógłbym spokojnie do końca roku siedząc w Polsce zarobić. Mam co robić i uczestnictwo w tym programie to nie jest dla mnie sprawa życia i śmierci – deklaruje artysta.

Pierwszy odcinek “Agenta” z udziałem gwiazd zostanie wyemitowany w środę 21 lutego o 21:30. Trzecia edycja ma liczyć ich 12. W ilu wystąpi Peja, tego dowiemy się wkrótce.

Polecane