Popek z problemami w “Tańcu z Gwiazdami”

Nikt nie chce tańczyć z "Królem Albanii".


2018.02.09

opublikował:

Popek z problemami w “Tańcu z Gwiazdami”

foto: P. Tarasewicz

Powszechnie wiadomo, że do tańca trzeba dwojga. Tymczasem na trzy tygodnie przed startem “Tańca z gwiazdami” Popek ma nie lada problem – artysta odstrasza kolejne partnerki. Pierwotnie mówiło się, że zatańczy z nim Agnieszka Kaczorowska, ale ostatecznie nie doszło do tego.

Nie zgodziła się zatańczyć z Popkiem – cytuję osobę pracującą przy programie “Super Express” – Uważała, że to źle wpłynie na dobry wizerunek jej szkoły tańca. Nie chciała żadnych skandali, a w tym lubuje się raper.

Polsat próbował zaangażować nową tancerkę, Katarzynę Vu Manh, ta jednak dość szybko wystraszyła się Popka (taką informację podaje Radio Eska), a do programu specjalnie dla niej zaproszono kolejną gwiazdę, aktora Dariusza Wieteskę. Ostatecznie – o ile nic się nie zmieni – z Popkiem zatańczy Janja Lesar.

W nadchodzącej edycji jest jeszcze jeden śpiewający artysta – Antek Smykiewicz i to właśnie z nim będzie tańczyć Agnieszka Kaczorowska.

  • ziachu

    CGM schodzicie na psy po pierwsze skoro w “Tańcu z gwiazdami” to zdecydowanie Popek to ”Król Albanii”, a nie Król Albanii, ale to już da się przeboleć, gorzej jest potem. “Uważała, że to źle wpłynie na dobry wizerunek JEST szkoły tańca.” i “a do programu zaproszono specjalnie dla niej zaproszono kolejną gwiazdę”, świadczy to tylko i wyłącznie o niekompetencji waszych redaktorów, w sumie nic dziwnego, że nikt się pod tym newsem nie podpisał. Nie wspominam o waszych nagłówkach ostatnimi czasy, żenada przypomina to bardziej portal plotkarski lub onet

Polecane