Quebonafide „o krok bliżej europejskich pucharów”

Drużyna rapera wygrała mecz w rzutach karnych i awansowała do kolejnej rundy rozgrywek pucharowych.

2018.08.23

opublikował:

W środowe popołudnie Quebonafide zadebiutował w nowej roli. Raper dołączył niedawno do drużyny piłkarskiej KTS Weszło i to właśnie w jej koszulce wybiegł na murawę w meczu II rundy Okręgowego Pucharu Polski, w którym jego drużyna zmierzyła się na stadionie Marymontu z KS Konstancin.

Weszło pokonało przeciwników w rzutach karnych i awansowało do kolejnej fazy rozgrywek. Quebonafide dotarł na stadion z opóźnieniem. Raper wszedł na boisko w 70. minucie przy stanie 2:1 dla KTS Weszło. Raper zmienił Jędrzeja Dzierana. Niedługo później drużyna z Konstancina wyrównała, doprowadzając tym samym do dogrywki, a potem do karnych.

Bramki dla Weszło strzelali Michał Madej i Michał Kropiewnicki. Obaj trafiali do bramki także w serii „jedenastek”. Ostatni rzut karny wykorzystał Mateusz Oszust, dając drużynie Quebo upragnione zwycięstwo. Co dalej?  Drużyna ma mocarstwowe ambicje. – Wygrana w okręgu, kwalifikacja do przyszłorocznego PP, zwycięstwo na Narodowym i wreszcie gra w Lidze Europy – czytamy w relacji ze spotkania opublikowanej na łamach Weszlo.com. Ciesząc się ze zwycięstwa dziennikarze piszą o zrobieniu kroku w stronę europejskich pucharów.

Sędziowałem przy stadionach, na których zasiadało kilkanaście tysięcy ludzi, ale córki to nie wzruszało. Ale gdy powiedziałem jej, że poprowadzę mecz drużyny, w której gra Quebonafide, to oszalała – komentował w rozmowie z Weszło.com arbiter prowadzący spotkanie.