Tede prezentuje tracklistę “NOJI?”

Raper po raz kolejny daje zagadkę swoim fanom.


2018.05.15

opublikował:

Tede prezentuje tracklistę “NOJI?”

foto: mat. pras.

Tede zaprezentował na swoim Instagramie tracklistę nadchodzącej wielkimi krokami płyty “NOJI?”. Płyta będzie miała swoją premierę już 15 czerwca.

– DZIEN DOBRY! TAK WYGLADA TRACKLISTA WERSJI SKLEPOWEJ”NOJI?”, SERIO – napisał Tede. Raper po raz kolejny daje zagadkę swoim fanom. Tym razem lista utworów składa się z… ikonek emoji. Można się domyślać, że znajdują się na niej takie utwory, jak “199II” pod numerem pierwszym, “NOJI?” pod drugim, “Hot18Banglasz” pod czwartym i “Stadnina” pod siódmym.

Artysta niedawno opowiadał o różnicach pomiędzy wersją sklepową a preorderową. – Sytuacja wygląda tak, że wersja sklepowa ma 13 tracków, natomiast wersja dostępna tylko w preorderze ma ich 16 – wyjaśnia, dodając: – Wiem, że czekacie zwłaszcza na je*otrony i obiecuję wam, że będziecie usatysfakcjonowani. Im więcej spokojnych rzeczy na początku, tym bardziej pie***lnie później, więc spodziewajcie się na dniach klipu, który kręciliśmy na plaży kilka tygodni temu, a wraz z nim więcej szczegółowych informacji.

ZapiszZapisz

Tagi


Polecane