Wiemy, co oznaczają tajemnicze grafiki Taco i Quebo

Dowiedzieliśmy się także co nieco o klimacie wspólnej płyty.


2018.03.12

opublikował:

Wiemy, co oznaczają tajemnicze grafiki Taco i Quebo

foto: Karol Makurat / tarakum.pl

Wczoraj wieczorem na instastory Quebonafide pojawiła się tajemnicza grafika. Znikając z mediów społecznościowych pół roku temu raper deklarował, że wróci dopiero wtedy, kiedy jego nowy album będzie gotowy, dlatego zinterpretowaliśmy post jako zapowiedź nowego wydawnictwa. Dziś podobna ilustracja pojawiła się u Taco Hemingwaya. Wiemy od pewnego czasu, że artyści szykowali wspólny materiał, ich posty na Instagramie potwierdziły tę informację.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że płyta jest już gotowa i że została w całości nagrana na trapowych bitach. Kiedy się ukaże, tego powinniśmy się dowiedzieć w niedługim czasie.

Tajemnicze grafiki prezentowane przez Taco i Quebonafide okazały się planszą do chińskiej gry Go. Theodor spotkał się z Mateuszem Natali z Popkillera i wyjaśnił znaczenie obu ilustracji. – Ten układ to po prostu rozpoczęcie gry na małej planszy w Go. Jest to arcyciekawa gra, więc polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać strategiczne myślenie – powiedział Theodor. Nagrania, na których artysta tłumaczy zasady Go znajdziecie na instastory Popkillera.

Polecane