Różni wykonawcy - "Bridget Jones's Baby"

cgm.pl/info prasowe, 16.09.2016

TAGI:

Dziś premiera długo wyczekiwanej kontynuacji przygód Bridget Jones oraz towarzyszącego jej soundtracku.

Filmowi po raz kolejny towarzyszy świetna muzyka i dlatego zdecydowanie polecamy soundtrack "Bridget Jones's Baby", który od dziś dostępny jest w sprzedaży.

Towarzysząca filmowi ścieżka dźwiękowa zawiera aż 19 tracków. Na płytę trafiły zarówno nieśmiertelne klasyki - m.in. Marvina Gaye’a, Dionne Warwick czy The Temptations, jak i współczesne nagrania takich artystów jak Ed Sheeran, Lily Allen czy Jess Glynne. Ponadto na soundtracku pojawią się premierowe single Ellie Goulding – "Still Falling For You", a także Years & Years – "Meteorite".

Na trzecią filmową część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu Bridget Jones fani na całym świecie czekali lata. Laureaci Oscara – Renée Zellweger i Colin Firth - powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury. Oprócz Zellweger i Firtha, w filmie zobaczymy Patricka Dempsey’a a także laureatkę Oscara Emmę Thompson. Za reżyserię odpowiada Sharon Maguire, twórczyni "Dziennika Bridget Jones". Dwie poprzednie części filmu zarobiły ok. pół miliarda dolarów i zyskały status kultowych.