Clutch w czerwcu w Polsce

cgm.pl/info prasowe, 17.03.2017

TAGI:

Amerykanie przyjadą na jeden koncert.


7 czerwca do Katowic zawita amerykańska grupa Clutch. Muzycy wystąpią w Mega Clubie. Koncert na Śląsku odbędzie się w ramach trasy Psychic Warfare World Tour 2017, promującej wydany w 2015 roku jedenasty studyjny album zespołu "Psychic Warfare". Bilety w cenach 80/100 pln znajdziecie na Eventim.pl. Wkrótce mamy poznać support.
 

 
Nowy album jest jak ścieżka dźwiękowa do wyobraźni Neila Fallona - wokalisty zespołu. - Dużo czasu spędziłem nad tymi tekstami - mówi Fallon. - To była wielka frajda ponieważ mam luksus bycia profesjonalnym kłamcą, a przecież na tym to polega, czyż nie? To jedyny społecznie akceptowany sposób na oszukiwanie ludzi. Jeśli śpiewasz przekonująco, to ludzie nie będą kwestionowali twoich historii. Kocham ten eskapizm i fantazję, bo fantazja to nie tylko smoki i czarnoksiężnicy, ale tez obskurne pokoje i przypadkowi autostopowicze.

W przeszłości zespół starał się, aby każdy kolejny album demonstracyjnie różnił się od poprzedniego. Czuliśmy ogromny strach przed powtarzaniem się - przyznaje Fallon. - Ale w ciągu paru ostatnich lat zrozumieliśmy co jest naszą silną stroną i za co kochają nas ludzie. Nie ma sensu temu zaprzeczać. Clutch to Clutch.