Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko

cgm.pl/info prasowe, 12.07.2017

TAGI:

Impreza odbędzie się w dniach 20-22 lipca.

Za nieco ponad tydzień rozpocznie się 16. edycja giżyckiego Mazury Hip-Hop Festiwalu. Organizatorzy zapraszają do Twierdzy Boyen w dniach 20-22 lipca.


Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa odbywa się zawsze w samym środku lata, każdorazowo gromadząc w murach zabytkowej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę. Na piękną tradycję festiwalu składają się niezapomniane występy artystów z Polski i nie tylko.

Kultowy status MHHF potwierdza stale rosnąca rzesza festiwalowiczów, która przyjeżdża do Giżycka dosłownie z całej Polski. Wielu z nich przyciąga nie tylko dobra muzyka, ale też unikalna atmosfera wydarzenia i magiczny mikro-klimat stolicy polskiego żeglarstwa, położonej pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin. Wiedzą o tym dobrze wszyscy, którzy mieli okazję spędzić ten wyjątkowy czas w gościnnych progach Twierdzy Boyen i na polu namiotowym w Centralnym Ośrodku Sportu.Line-up tegorocznej edycji przedstawia się następująco:

20 lipca:
KęKę
Quebonafide
Sitek
KaeN
Kuban
Dwa Sławy

21 lipca:
PRO8L3M
Paluch
Kartky x Emes Milligan
ReTo
Guzior
Filmit
Emtes

22 lipca:
Dope D.O.D.
Sobota
Bonson
Solar/Białas
JWP/BC
Polska Wersja

Festiwal poprowadzą Numer Raz oraz Muflon.

Oficjalne pole namiotowe Mazury Hip Hop Festiwalu będzie znajdowało się w sprawdzonym w ubiegłych latach Centralnym Ośrodku Sportu (COS) w Giżycku – ok. 300 m od Twierdzy Boyen.  Więcej informacji o polu znajdziecie tutaj .