Loading the player ...

CGM.PL, 25.08.2010 / Foto: P. Tarasewicz

Osadź wideo (duże): Osadź wideo (małe):

TAGI: Artur Rawicz, de mono, andrzej krzywy

1 NA 1: Artur Rawicz vs De Mono - część 1

Z De Mono o... słuchaniu muzyki rozmawia Artur Rawicz. Czy teksty Grzesiuka pojawią się na najnowszej płycie De Mono? Czy Piotr i Andrzej potrafią pisać teksty do piosenek? Z czego wynika wielkość Wojtka Banasika i Jima Morrisona?

Jakie są skutki bycia gwiazdą? Czy Andrzej Krzywy podobny jest do Irka Dudka? Co nietypowego będzie w poligrafii do najnowszej płyty? Co wyskoczy z pudełka po rozpakowaniu płyty?

Czy De Mono są rewolucjonistami i odkrywcami? Jakich numerów możemy się dziś po nich spodziewać? Na czym polega "naturalność" nadchodzącej płyty i co jest jej najmocniejszą stroną? Dlaczego projekty kalkulowane zazwyczaj nie wychodzą? Kto powinien kalkulować a kto nie? Kto decyduje o poczynaniach marketingowych, sesjach zdjęciowych i gościach na płycie? Jak wyglądają relacja artysta-wytwórnia?