Loading the player ...

CGM.PL, 30.03.2011 / foto: kadr z klipu

Osadź wideo (duże): Osadź wideo (małe):

TAGI: mes, ten typ mes, 2cztery7, flexxip, Alkopoligamia

TEN TYP MES - "Otwarcie"

„Otwarcie” - nowy teledysk Mesa!

Po serii zapowiedzi płyty „Kandydaci na szaleńców” czas na pełnoprawny singiel/teledysk. „Otwarcie” to utwór rozliczeniowy, wzloty i upadki inspirowane bezpośrednio historiami z życia artysty reżyser Witek Michalak zwizualizował w sposób surowy,  bez niedopowiedzeń i cudzysłowów.

Pretekstem do pokazania „życia przelatującego przed oczami” narratora jest wypadek samochodowy i to tak naprawdę jedyny element fikcyjny teledysku (Mes w tego typu wypadku nie uczestniczył).

Klip Witka Michalaka to kolejny dowód kreatywności ekipy z niezależnej wytwórni Alkopoligamia.com. „Otwarcie” to pierwsza odsłona „Kandydatów na szaleńców”, którzy na sklepowych półkach zasieją zamęt w szesnastu utworach, a w edycji specjalnej w dwudziestu dwóch jednym remiksie (do nabycia wyłącznie na Alkopoligamia.com).

Pre-ordery startują 1.04, oficjalna premiera: 16.04.2011

Aktualności prosto od Tego Typa Mesa na oficjalnym fanpage’u http://www.facebook.com/mestentyp


Krótka adnotacja od Mesa: Postać nauczyciela sfilmowana została w „moim” liceum i dziękuję za możliwość wykorzystania sali i boiska. W rzeczywistości jednak wspomniany w utworze „pan od matmy” uprzykrzał mi życie w podstawówce. W szkole średniej nie spotkałem podobnego tyrana i kadrze pedagogicznej winny jestem ten przypis.

"Otwarcie"
reżyseria: Witek Michalak
zdjęcia: Jan Cybis
montaż: Tomasz Czernicki
kierownik produkcji: Andrzej Niski

tekst/rap: Ten Typ Mes
muzyka: BobAir

produkcja: Alkopoligamia.com

Podziękowania za pomoc w realizacji klipu: Klub The Fresh, Klub Klinika, Klub Łysy Pingwin, l.o. im L.Staffa w Warszawie, Kreativa Studio, Funwork, Restauracja Fraza, Isabel Buffay.