Loading the player ...

CGM.PL, 29.09.2011 /

Osadź wideo (duże): Osadź wideo (małe):

TAGI: peja, slums attack, Sweet Noise, Glaca, My Riot, Tomasz Gollob

MY RIOT FEAT. PEJA - "Sam przeciwko wszystkim"

Zespół My Riot przedstawia nowy teledysk do utworu „Sam przeciwko wszystkim” z gościnnym udziałem Pei. W klipie występuje sam Tomasz Gollob – indywidualny mistrz świata w jeździe na żużlu.
 
Glaca:

„'Sam przeciwko wszystkim' to moja kolejna produkcja, w którą zaangażowany jest Ryszard Peja. Kolejny utwór, który kierujemy do wszystkich z otwartymi oczami i kochających dobre dźwięki, i do tych, dla których 'Jeden taki dzień' i 'Pozwól żyć' były ważnymi kawałkami. Teledysk do nowego singla z płyty "sweet_noise", My Riot, powstawał przez wiele tygodni. Zaangażowałem do jego stworzenia Mikołaja Góreckiego, który pracował z duetem Glaca & Peja przy 'Jeden taki dzień'. Tak ważny projekt mogłem oddać tylko w jego ręce.
W teledysku dopełnieniem muzyki i tekstu jest historia prawdziwego mistrza. Indywidualnego mistrza świata na żużlu, Tomasza Golloba. Chcieliśmy pokazać drogę na szczyt młodego chłopaka który ma jedno marzenie: stać się, w tym co robi, najlepszym na świecie. Dzięki Gollob Racing i klubowi Stal Gorzów mogliśmy wejść tam gdzie oko normalnego kibica nie dociera.
Tomek Gollob uwierzył w wizję, którą mu przedstawiłem i jego pomoc była nieoceniona.
My Riot, Peja i mistrz świata na żużlu. Połączyła nas pasja i ciężka praca którą wkładamy w urzeczywistnienie swoich projektów i snów.
Pokonaliśmy w sumie 5 tys km żeby zrobić zdjęcia do tego obrazu. Muszę osobiście podziękować tym, których wsparcie sprawiło że możemy Wam zaprezentować wideo do Sam Przeciwko Wszystkim.
Bez pomocy mecenasów i sponsorów ten klip nie mógłby powstać. Dziękuję firmie Enea za wsparcie dla artystów i sportowców. Dziękuje bardzo Mirkowi Maszońskiemu/Maszoński Logistic/ za wspieranie mojej wizji artystycznej.

Jak najserdeczniej pozdrawiam i dziękuję za zaangażowanie w obraz, młodzikom GUKS Wawrów, juniorom i seniorom Stali Gorzów oraz całemu Zarządowi  i pracownikom klubu. Kolejny sen, tym razem o połączeniu świata muzyki i sportu można było spełnić. Jesteśmy wdzięczni, ze tylu ludzi zaangażowało się w powstanie tego obrazu. Dziękujemy Wam wszystkim."