Loading the player ...

CGM.PL, 10.09.2012 /

Osadź wideo (duże): Osadź wideo (małe):

TAGI: X-Factor, Ewelina Lisowska

EWELINA LISOWSKA - "Nieodporny rozum"

Dziś internetowa premiera teledysku Eweliny Lisowskiej do jej debiutanckiego singla – „Nieodporny Rozum”. Za produkcję klipu odpowiada Grupa #13.
 
Teledysk powstał m.in. w Porcie Miejskim we Wrocławiu oraz na jednym z wiaduktów kolejowych w okolicach miasta. Główną rolę w klipie odegrała sama artystka wraz z modelem – Dawidem Auguścikiem. Reżyserii obrazu podjął się Dariusz Szermanowicz – producent Grupy #13 .

{reklama-ebilet}
 
Debiutancki singiel Eweliny Lisowskiej – „Nieodporny Rozum” okazał się prawdziwym muzycznym fenomenem tych wakacji. Od dwóch tygodni utwór jest najczęściej oglądanym materiałem video z kategorii Muzyka w polskim YouTube. Codziennie słucha go na tym portalu ponad 100.000 osób, a liczba wyświetleń utworu zbliża się już do 2,5 miliona. „Nieodporny Rozum” można usłyszeć też we wszystkich największych stacjach radiowych oraz wielu rozgłośniach regionalnych.
 
Ewelina Lisowska to jedna z uczestniczek drugiej edycji programu X-Factor. Premiera debiutanckiej EP artystki miejsce 7 sierpnia zarówno w sklepach, jak i w Internecie.