1 NA 1: Artur Rawicz vs HIFI

"Nie musimy się napinać, że jeśli nie wyjdzie, nigdy więcej nie nagramy płyty".

2017.08.31

opublikował:


1 NA 1: Artur Rawicz vs HIFI

foto: P. Tarasewicz

Po siedmiu latach od wydania albumu HIFI Bandy “23:55” Diox i Czarny wrócili do nazwy HIFI, czyli do szyldu, pod którym nagrywali jeszcze zanim w szeregach zespołu pojawili się DJ Kebs i Hades. Nowy krążek nosi tytuł “Ludzie” i za jego wydanie odpowiada Prosto Label. W rozmowie z Arturem Rawiczem artyści mówią o potrzebie przemycania wartościowych treści w utworach i planach na dalszą działalność HIFI.

Diox przyznaje, że na jakość zbierającego przychylne recenzje albumu wpłynął czas (materiał powstawał na przestrzeni półtora roku) i komfort pracy. – Nie musimy się napinać, że musimy zrobić strzał życia, bo jeśli nie wyjdzie, nigdy więcej nie nagramy płyty ani nie zagramy koncertu – wyjaśnia.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z HIFI, z której dowiecie się m.in., czy lepiej jest zadowolić starych fanów, czy postarać się zaskarbić sobie uznanie nowych oraz dlaczego artysta, który ma na koncie kilka lub kilkanaście krążków jest ciekawszy na koncercie od hype’owanego młodego rapera, który dopiero przygotowuje debiutancki album

 

Polecane