1 NA 1: Artur Rawicz vs Żabson

"U Ostrego widzę wzrost popularności internetowej".

2018.03.08

opublikował:


1 NA 1: Artur Rawicz vs Żabson

foto: P. Tarasewicz

Po przystawkach w postaci “Najgorszych Pytań” i “Przesłuchania” czas na danie główne, czyli rozmowę “1 NA 1”, w której Żabson mówi m.in. że jego zdaniem współczesny rap jest znacznie prawdziwszy od tego sprzed dwóch dekad, ponieważ dziś nie trzeba nikogo udawać. Artysta ma oczywiście świadomość, że mimo tych zmian wciąż wielu młodych raperów przedstawia siebie znacznie innymi niż są w rzeczywistości, deklaruje jednak, że kompletnie nie rozumie takiej postawi.

W rozmowie poruszamy także kwestię wyświetleń klipów w sieci i ich przełożenia na faktyczną popularność. – U Ostrego widzę wzrost popularności internetowej – mówi Żabson zauważając, że artysta osiągający dotychczas jedne z najlepszych wyników sprzedażowych na rodzimej scenie, ale mający przy tym stosunkowo niewielką ilość wyświetleń, coraz mocniej zaznacza się także w świadomości internetowego słuchacza/widza.

Żabson odwiedził nas przy okazji premiery swojego legalnego debiutu “To ziomal”. Artysta mówi o wielu kierunkach, w których poszedł na tym krążku oraz o planach robienia krótszych, bardziej zwartych i jednolitych stylistycznie płyt i epek. Pierwsze mają się pojawić jeszcze w tym roku.

Polecane