OFF THE RECORD #1: MaRina

"Nie ufam ludziom. Wszyscy chcą mnie doić".


2017.11.10

opublikował:

OFF THE RECORD #1: MaRina

foto: P. Tarasewicz

Po kilkuletniej przerwie wymuszonej m.in. przez problemy zdrowotne MaRina wróciła do nagrywania. Wkrótce ma się ukazać jej nowa płyta zatytułowana “On My Way”. Wokalistka jest gościem pierwszego odcinka nowego cyklu Gabi Drzewieckiej zatytułowanego “Off The Record”. Artystka opowiada nam o swojej pasji do muzyki i determinacji do tworzenia jej, mimo nie zawsze sprzyjających okoliczności. MaRina otwarcie mówi o przepychankach z pewnym polskim serwisem plotkarskim i ograniczonym zaufaniu do ludzi z branży. – Nie ufam ludziom. Wszyscy chcą mnie doić – mówi wprost wyjaśniając, dlaczego nie zatrudnia sztabu ludzi.

“Off The Record” to cykl, do którego Gabi zaprasza wyłącznie kobiety. Premierowe odcinki będą pojawiać się na naszych łamach w piątki. Jeśli śledzicie zakładkę “Stories” na naszym instagramowym profilu, z pewnością wiecie już, kto pojawi się w “Off The Record” w najbliższych tygodniach.

 

 

 • Janusz Kowal

  Marina jest niesamowita – pojechała Pudelka, Fakt, Super Express za te bzdury jaki eo niej wyspisują, do tego wprost powiedziała, że w Pudlu jedzie ją jakiś koleś z jej szkoły, ze chca wycisnac z jej meza kase za dobre wpisy jak u Lewandowskiej itd…a na koniec jeszcze pojechala wytwornie z ktorymi negocjowala, ze chcieli jej mowic jakie ma kawalki nagrywac, a ta sobie sama wydala plyte, slychac o niej wszedzie…no miazga, laska sobie to robi z jakims kumplem menadżerem i jeszcze sama placi za to kasę z deali marketingowej, a wszyscy myślą, ze jej WOjtek płaci za wszystko…mega świadoma babka, świadoma showbiznesu, rodzinna…chyba nie ma takich kobiet w branży, za kazdą stoją wytwornie, stacje radiowe,a ta se sama i wszyscy o niej mowia…mistrz Marina!

 • Antoni Zawada

  Inteligentna babka powiedziała wiele ciekawych rzeczy między wierszami ale chyba mało kto załapie. Ona jest już z 20 lat w branży muzycznej mimo młodego wieku, wie więcej o tym niż niejeden człowiek z wytwórni, Sablewska i inny tego typu…

 • Dagmara

  Gdyby tylko prowadząca nauczyła się słuchać zamiast przerywać.

 • Małgorzata Sobczak

  Za mało w tym wywiadzie Mariny a za dużo prowadzącej…..

Polecane