Akcja dlaWAS graMY. Live stream koncertu Natalii Przybysz


2020.06.05

opublikował:

Akcja dlaWAS graMY. Live stream koncertu Natalii Przybysz

Przez pandemię odwołano większość koncertów i festiwali. Do tego kwarantanna i dystans społeczny. Sytuacja na świecie spowodowała, że powstał cykl koncertów „dla WAS graMY”. Kolejną artystką, która zostanie zaprezentowana w cyklu będzie wokalistka i autorka tekstów – Natalia Przybysz. Podczas koncertu usłyszymy utwory z albumu „Jak Malować Ogień” oraz piosenki z poprzednich płyt, zaśpiewane i zagrane w wyjątkowych, kameralnych okolicznościach.

Natalia Przybysz – wokal,
Jurek Zagórski – gitara,
Mateusz Waśkiewicz – gitara,
Pat Stawiński – bas,
Kuba Staruszkiewicz – perkusja.

Na tę okazję słuchacze zostaną zaproszeni do mieszkania, w którym powodowani koniecznością chwili rozpoczęto organizację koncertów. Będzie kameralnie i nastrojowo. Zarezerwujcie czas, zajmijcie wygodne miejsce i oczywiście zaproście domowników.
Aha! Jeśli możecie podłączcie głośnik lub system hi-fi.
Koncert będzie transmitowany w jakości full HD.

SPRAWDŹ TAKŻE: Koncert Aerosmith w Polsce przesunięty. Znamy nową datę

Po koncercie zapraszamy na „Backstage” z Natalią. Ze względu na kameralny charakter spotkania liczba miejsc będzie ograniczona.

Razem wspieramy naszych bohaterów. Kupując bilet wspierasz polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19. 10% zysku z koncertu przekazujemy na ten ważny cel – informują organizatorzy.

Koncert live stream odbędzie się o godz. 21 w piątek 19 czerwca.

Polecane


Share This