Artur Rawicz i Ralph Kamiński zapraszają do „Dwóch Światów”

Nowy program na łamach CGM.pl.


2018.10.02

opublikował:

Artur Rawicz i Ralph Kamiński zapraszają do „Dwóch Światów”

Nowy format na łamach CGM.pl. Cykliczny, cotygodniowy materiał wideo, którego gospodarzami będą dwaj bardzo charakterystyczni, różniący się praktycznie wszystkim prowadzący: Artur Rawicz i Ralph Kamiński.

W każdym odcinku prowadzący gościć będą osobę ze świata muzyki lub szeroko rozumianej popkultury. Im gość bardziej związany z muzyką, tym mniej muzycznych tematów poruszanych w rozmowie z nim. Każdy odcinek w sposób swobodny i naturalny będzie podzielony na dwa, trzy tematy związane z gościem, jego zainteresowaniami, profesją, osobą.

Pierwszy odcinek „Dwóch Światów” już jutro na łamach CGM.pl. Gościem Ralpha i Artura będzie Adam Nergal Darski, lider zespołu Behemoth.

Ralph Kamiński, rocznik 1990, polski muzyk, kompozytor i autor tekstów dysponujący intrygującym falsetem. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku, gdzie ukończył wokalistykę na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Studiował też na Wydziale Popu na Uniwersytecie Muzycznym „Codarts” w Rotterdamie. Ma na koncie świetnie przyjętą płytę „Morze”, którą wraz z zespołem prezentował na Opener Festival 2017 i z którą z powodzeniem koncertuje zapełniając największe kluby w Polsce. Charyzmatyczny i charakterystyczny, świetnie porusza się w najnowszych trendach.

Artur Rawicz, rocznik 1975, fotograf i dziennikarz muzyczny od lat związany z najstarszym, niezależnym portalem Codzienna Gazeta Muzyczna – CGM.pl. Autor zdjęć z okładek płyt, reportaży z dużych i małych wydarzeń muzycznych, oficjalny fotograf kilku festiwali. Występuje w roli panelisty i prowadzi warsztaty z fotografii koncertowej i dziennikarstwa. Członek Akademii Fonograficznej. Wykładowca Akademii Menadżerów Muzycznych. Miłośnik przede wszystkim muzyki gitarowej. Wielokrotny juror jarocińskiego konkursu Rytmy Młodych i innych konkursów muzycznych. Ma na koncie setki publikacji w najróżniejszych mediach związanych z muzyką i kulturą, przeprowadził kilka tysięcy video-wywiadów z niemalże wszystkim liczącymi się i wschodzącymi gwiazdami polskiej muzyki, niezależnie od gatunku: od jazzu i bluesa, przez rock i pop, po klasykę i hip-hop (i ani jednego z disco polo).

Polecane

Share This