KWIECIEŃ 2010


2009.12.15

opublikował:

KWIECIEŃ 2010

1 kwietnia

Katatonia – Stodoła – Warszawa

Brendan Perry – Rotunda – Kraków

Mono – Centalny Basen Artystyczny – Warszawa

2 kwietnia

Mono – Blue Note – Poznań

3 kwietnia

Kasa Chorych – Free Blues Club – Szczecin

4 kwietnia

East West Rockers – Detox – Tarnowskie Góry

5 kwietnia

Pokahontaz – Labirynt – Bartoszyce

OSTR / DJ Haem / Kochan / The Returners / El Da Sensei – Estrada – Bydgoszcz

Peja / Tewu – Incognito – Jaworzno

6 kwietnia

50 Cent – Torwar – Warszawa (Oficjalne AfterParty po koncercie w klubie The Fresh)

7 kwietnia

Pete Doherty – Sala Kongresowa – Warszawa

El Da Sensei / The Returners / Diox (Hi Fi Banda) – Czytelnia – Poznań

8 kwietnia

Editors – Wytwórnia Filmów Fabularnych – Wrocław

Lao Che – Od Nowa – Toruń

Kayah & Royal Quartet – Toya – Łódź

Dick4Dick – Forty Kleparz – Kraków

El Da Sensei / The Returners / Diox (Hi Fi Banda) – Fonobar & PRL – Warszawa

OSTR – Exodus – Biłograj

DJ Decks / DJ Story – FBI – Poznań

Proceente – Papryka – Sopot

Vavamuffin Tour 2010 – Proxima – Warszawa

9 kwietnia

Editors – CK Zamek – Poznań

Jarboe / Nachtmystium – Firlej – Wrocław

Farben Lehre / Pajujo – Semafor – Skarżysko Kamienna

Stare Dobre Małżeństwo – Mysłowicki Ośrodek Kultury i Sztuki Trójkąt – Mysłowice

Lao Che – Żak – Gdańsk

Małpa – Zielona Góra

Dick4Dick – Forty Kleparz – Kraków

OSTR / DJ Haem / Kochan / The Returners / El Da Sensei –
Graffiti – Lublin

Cracow Reggae Festival (Bob One, Junior Stress, Masala Soundsystem, East West Rockers) – Kwadrat – Kraków

Cropp Baby-G Dance Battle For Poland 2010 – Metro – Białystok

Molesta Ewenement – Soho – Sosnowiec

RAH!M – Salamandra – Bielsko – Biała

Miuosh / PIH – Detox – Tarnowskie Góry

Skill2Kill II – Kotłownia – Zielona Góra

Analogs / 1125 / Schizma – Luka – Łódź

Jeff Mills – Eskulap – Poznań

Powieki / UDA – Kawiarnia Naukowa – Kraków

Vena Valley / Noxiferis – Rudeboy – Bielsko – Biała

Johnny Nightmare / The Kolt / Soulburners / Black Math / Generator / Bela Lugosi Horror Orchstra – CDQ – Warszawa

Hunter / Access Denides – Ucho – Gdynia

10 kwietnia



Krzesimir Dębski Suet – Kino Kadr – Warszawa

Anita Lipnicka – Filharmonia im. H. WIeniawskiego – Lublin

Farben Lehre / Chemical Garage – Rudeboy – Bielsko – Biała

Małpa – Rybnik

Hunter / Indukti / KaAtaKilla – Stodoła – Warszawa

OSTR / DJ Haem / Kochan / The Returners / El Da Sensei –
Katakumby – Radom

Cracow Reggae Festival (Abradab / Guek, Mr King Lover / Jam / Brojah / Habakuk, Jamal Soundsystem, Izrael) – Kwadrat – Kraków

ASM (A State Of Mind) / Kixnare / Hurragun – Zero – Częstochowa

Hemp Gru – Eskulap – Poznań

600 V – Kamieniłomy – Warszawa

Fokus – Alibi – Kalisz

Muniek – Palladium – Warszawa

Analogs / 1125 / Schizma – Radio Luxemburg – Warszawa

Delhy Seed – Dom Kultury Śródmieście – Warszawa

Dick4Dick – Rondo Sztuki – Katowice

James Holden / Redshape – Reduta Banku Polskiego – Warszawa

Marcin Wyrostek I Tango Corazon Quintet – Pałac Kultury Zagłębia – Dąbrowa Górnicza

COMA – CK Wiatrak – Zabrze

11 kwietnia

Dan Le Sac vs Scroobius Pip – Powiększenie – Warszawa

Farben Lehre / Pajujo – Pod Palmą – Rzeszów

Kayah & Royal Quartet – Kino Kijów – Kraków

Eldo – Forty Kleparz – Kraków

OSTR – Grawitacja – Olsztyn

Dr. Hackenbush – Ucho – Gdynia



12 kwietnia

Jim Hall – Filharmonia Narodowa – Warszawa

13 kwietnia

Kayah & Royal Quartet – Miejski Dom Kultury Oskard – Konin

14 kwietnia

Kayah & Royal Quartet – Filharmonia – Poznań

Lars Danielsson i Leszek Możdżer – Palladium – Warszawa

Titus Tommy Gunn / Virgin Snatch – Stodoła – Warszawa

15 kwietnia

Kayah & Royal Quartet – Filharonia – Zielona Góra

Silesian Soundsystem – Krzysztofory – Kraków

El Da Sensei & Returners, Afront – Fama – Białystok

Bitwa o Knurów II Edycja – Dom Kultury w Szczygłowicach – Knurów

Pezet – Bunkier – Toruń

A Wilhelm Scream – Pod Minogą – Poznań

Nils Petter Molvaer – Hamada – Fabryka Trzciny – Warszawa

16 kwietnia

Gazpacho – Progresja – Warszawa

Anna Maria Jopek – Tawerna 9 Fala – Wałbrzych

Małpa – Gdańsk

Kayah & Royal Quartet – Live – Rzeszów

Rahim – Rura – Częstochowa

Jarecki & DJ BRK – Muza – Lublin

Molesta, Eldo, El Da Sensei & Returners – Centrum Stoczni Gdańskiej – Gdańsk

Łona / Webber – Klimaty Cafe – Garwolin

Pezet – Estrada – Bydgoszcz

A Wilhelm Scream – Loch Ness – Kraków

17 kwietnia

Gazpacho – Lochness – Kraków

Anna Maria Jopek – Aula w Polkowicach – Polkowice

Pezet – Andergrant – Olsztyn

Hem Gru – Graffiti – Lublin

Cropp Baby – G Dance Battle Form Poland 2010 – Harlem – Warszawa

Hip Hop Nigdy Stop (Abradab / Fokus / Rahim / Lukatricks / Moral / Gano) – MegaClub – Katowice

El Da Sensei & Returners – Toruń

Ania Dąbrowska – CK Zamek – Poznań

El Dupa – Proxima – Warszawa

18 kwietnia

Anna Maria Jopek – Filharmonia – Zielona Góra

OSTR / DJ Haem / Kochan / The Returners / El Da Sensei –
Silver – Gorzów Wielkopolski

Hemp Gru – Browar – Piła

Pezet – Parlament – Gdańsk

MR Busta / RY23 & DJ Soina – Pod Minogą – Poznań

Pokahontaz, Mes, GrubSon & 3oda, Małpa – WZ – Wrocław

Ania Dąbrowska – Pałac Kultury Zagłębia – Dąbrowa Górnicza

Edyta Geppert – Filharmonia Bałtycka – Gdańsk

19 kwietnia

Erick Martin Band – Proxima – Warszawa

20 kwietnia

Budapest Gypsy Symphony Orchestra – Hala Legionów – Kielce

Anna Maria Jopek – Pilski Dom Kultury – Piła

La Coka Nostra – Lucerna Music Bar – Praga – Czechy

Bushido – Proxima – Warszawa

Ania Movie Tour – Palladium – Warszawa

Raz Dwa Trzy – Sala Tetaralna – Dąbrowa Górnicza

21 kwietnia

AFI – Stodoła – Warszawa

Budapest Gypsy Symphony Orchestra – Arena Ursynów – Warszawa

Anna Maria Jopek – Kino Kryterium – Koszalin

Kayah & Royal Quartet – WFF – Wrocław

Nils Petter Molvaer – Filharmonia Szczecińska – Szczecin

DNI OPOLA: Benefis G. Łobaszewskiej – Filharmonia Opolska – Opole

22 kwietnia

Budapest Gypsy Symphony Orchestra – Hala Globus – Lublin

Anna Maria Jopek – Kwidzyńskiej Centrum Kultury – Kwidzyń

Kayah & Royal Quartet – Górnosląskie Centrum Kultury – Katowice

The Magic Carpathians – Forty Kleparz – Kraków

23 kwietnia

Budapest Gypsy Symphony Orchestra – Winiary Arena – Kalisz

Pendulum – Stodoła – Warszawa

OSTR – Fabryka Drutu – Gliwice

Dominic Miller – Hamada – Fabryka Trzciny – Warszawa

24 kwietnia

Budapest Gypsy Symphony Orchestra – Hala Stulecia – Wrocław

Kayah & Royal Quartet – Kieleckie Centrum Kultury – Kielce

Fokus – Dissident Club – Peterborough – Wielka Brytania

Trzeci Wymiar – Zero – Częstochowa

DonDuralesko – Rhythm Factory – Londyn – Wielka Brytania

25 kwietnia

Ethno Jazz Festival: Richard Galliano – IMPART – Wrocław

Budapest Gypsy Symphony Orchestra – Dom Muzyki i Tańca – Zabrze

Ania Dąbrowska – Hotel Sheraton – Sala Columbus – Sopot

Julia Marcell – Ucho – Gdynia

26 kwietnia

Audiofeels – Pałac Kultury Zagłębia: Sala Teatralna – Dąbrowa Górniacza

La Coka Nostra – Stodoła – Warszawa

27 kwietnia

Killing Joke – Mega Klub – Katowice

Hunter – Od Zmierzchu Do Świtu – Wrocław

28 kwietnia

Czesław Śpiewa – Stodoła – Warszawa

DJ Krush – Fama – Białystok

Raz Dwa Trzy – Hamada – Fabryka Trzciny – Warszawa

Chylińska – Palladium – Warszawa

29 kwietnia

The Complainer & The Complainers –  Forty Kleparz – Kraków

Emmanuelle Seigner – Palladium – Warszawa

Bobby McFerrin – Dom Muzyki i Tańca – Zabrze

30 kwietnia

Gentleman & The Evolution Band – Stodoła – Warszawa

Asymetry Festival – ODA Firley – Wrocław

GRUBSON O.R.S. Tour – Salamandra – Bielsko – Biała

Polecane

Share This